Zobacz wÄ…tek - Lektura
NAS Analytics TAG

Lektura

Jak nauczyć się wheelie? stoppie?
Czy zmieniać biegi ze sprzęgłem czy bez?
_________

Lektura

Postprzez StonEmmp » 12/7/2016, 22:44

Witam. Nie bardzo wiedziałem w jakim dziale zamieścić to pytanie więc postanowiłem tu ;). Jeżeli nie trafiłem to proszę o przeniesienie. Mam motocykl od niedawna i zastanawiam się czy znacie może jakieś dobre książki które mogły by mnie ustrzec przed powiedzmy typowymi błędami jakie popełnia się na początek :P . Wiem że nic nie zastąpi praktyki ale uważam że przeczytanie takiej książki napewno by mi nie zaszkodziło. Jeżeli się ze mną nie zgadzacie to ciekawią mnie wasze argumenty ;) .
StonEmmp
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 4/6/2016, 21:49
Lokalizacja: Nowa Sól


Postprzez A7 x » 13/7/2016, 06:17

Obejrzyj sobie na YT filmik "Biblia pokonywania zakrętów", trwa dosyć długo, ale fajnie się ogląda, jest również z lektorem PL.
Jeśli chodzi o książki, to "Motocyklista doskonały 1 i 2" i "Strategie uliczne".
Na alledrogo możesz je znaleźć w 3-paku i zerknąć na spis treści- tam zobaczysz, czy są to treści o które Ci chodziło.

Książka na pewno nie zaszkodzi i jak najbardziej na plus dla Ciebie, że również poprzez literaturę chcesz się doszkolić :)
To może tylko pomóc.
Avatar użytkownika
A7 x
Świeżak
 
Posty: 307
Dołączył(a): 8/3/2013, 09:39
Lokalizacja: Wrocław/OsW


Postprzez Ruda_MaÅ‚pa » 13/7/2016, 09:43

Polecam to samo co kolega wyżej. Polecam zakupić tutaj (otwórz link), na allegro taniej nie znajdziesz ;)
Avatar użytkownika
Ruda_Małpa
Świeżak
 
Posty: 160
Dołączył(a): 18/1/2016, 14:54
Lokalizacja: Z WÄ…chocka

Postprzez riderZ056 » 13/7/2016, 12:50

Nic więcej nie trzeba dodawać. Sam kupiłem taki 3-pak. Warto przeczytać zwłaszcza Motocyklistę doskonałego, bo po ludzku wyjaśnia wiele rzeczy, a po drugie po tej lekturze czytanie scigacz.pl to kapitalny ubaw.
SlowMotion napisał(a):W całości za 1500zł też da się ubrać, ale wtedy polecam jeździć bardzo zachowawczo i nie przekraczać 40-50kmh.
riderZ056
Świeżak
 
Posty: 189
Dołączył(a): 13/5/2015, 12:55
Lokalizacja: Koło



Powrót do Technika jazdy



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości




na górê