Zobacz wÄ…tek - Nowy Romet? Bardzo nie polecam.
NAS Analytics TAG

Nowy Romet? Bardzo nie polecam.

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Nowy Romet? Bardzo nie polecam.

Postprzez pacumarzyciel » 17/6/2016, 09:57

Kupiłem ostatnio motocykl Romet Division 249 i muszę powiedzieć że to był błąd. Sprzedawca oszukał mnie na roczniku, zapewniał, że 2015, a jest 2014, po za tym w karcie gwarancyjnej jest tabelka przeglądu fabrycznego i tam jest pieczątka z roku 2013. Czyli prawdopodobnie zostałem oszukany dwa razy.

Dodatkowo motocykl jest niesprawny, ma nieszczelny układ paliwowy, jak tylko było wlane paliwo, to wyciekało ze zbiornika strumieniami.

Motocykl ma zepsuty kranik paliwa.

Ogólnie złożony jest fatalnie.

Przedni hamulec trze o tarcze przy toczeniu motocykla i wydaje dziwne dźwięki, nie mówiąc o jeździe.

Pełno plastików, które są w słabej jakości.

Jeden kierunkowskaz nie działa.

Akumulator się wyładował bardzo szybko.

Żądam teraz wymiany na nowy, ale sprzedawca odmawia, więc wysłałem wniosek do sądu.
Romet się wypiął i powiedział że to sprawa między mną a sprzedawcą.
W ogóle to ciężko się dodzwonić do firmy Romet.

Zastanawiałem się nad kupnem Suzuki GS 500, teraz żałuje, że nie kupiłem Suzuki

Nie kupujcie Rometa, same problemy.
pacumarzyciel
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 17/6/2016, 09:41


Postprzez stareRadio » 17/6/2016, 10:22

Oczywiście masz słuszność w dochodzeniu swoich praw
Ale zastanawia mnie sprawa tego rocznika: nie patrzyłeś dokumenty przed zakupem ?
stareRadio
Świeżak
 
Posty: 443
Dołączył(a): 25/8/2011, 11:57
Lokalizacja: Dębica


Postprzez pacumarzyciel » 18/6/2016, 12:43

Patrzyłem w dokumenty, ale widocznie na rocznik nie spojrzałem (mój wielki błąd), a to że data przeglądu fabrycznego się nie zgadza z datą produkcji może mi pomóc :) ale moto stoi, a jeździć nie mogę :( . Zobaczymy jak to się potoczy
pacumarzyciel
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 17/6/2016, 09:41



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości




na górê