Zobacz wątek - Mongollia 2016
NAS Analytics TAG

Mongollia 2016

Gdzie warto wybrać się na motocyklu. Którędy? Jakie drogi wybierać, jakie omijać. Co zabrać ze sobą, a co nie przyda się na pewno.
_________

Mongollia 2016

Postprzez TomaszGlac » 17/6/2016, 08:53

WItam!
Podczas tegorocznych wakacji mamy zamiar pojechać wraz z mojim kolegą do Mongolii. Pojedziemy w kierunku Słowacji, Ukrainy, Rosji wzdłuż granic z Kazachstanem. Do Mongolii wjedziemy pobliż miasta Tsagaannuur i dalej pojedziemy zak zwaną południową drogą aż do Ulaanbaataru. W Ulaanbaatarze chcemy odwiedzić organizacje, która zajmuje się opieką dziećmi bitymi, sierotami i innymi dzieciami, którzy po prostu nie mieli w życiu tyle szczęscia.(Poniżej są strony internetowe organizacji, która zajmuje się tymi dziećmi) Mamy zamiar im dać przybory szkolne i dalsze różne podarunki.
No i wracać z powrotem będziemy przez Irkutsk, gdzie naładujemy swoje motocykle na pociąg i pociągiem dojedziemy aż do Moskwy. Z Moskwy dalej w kierunku Smoleńsku i przez Łotwe, Litwe do Polski i do domu do Czech.
Na nasze facebookowe strony będziemy dawać, ciekawostki, różnego typu przezycia, informacje jak sobie z tą drogą radzą nasze motocykle i tak dalej. Jeżeli Was to zaciekawiło będziemy szczęśliwi jeşli nas wzeprzecie na fb i pomożecie nam szerzyć dalej nasz projekt.

Dzięki !!!

[https://www.facebook.com/Mongolsko2016/]

[https://www.cncf.org/the-blue-skies-ger-village-project.html][/url]
TomaszGlac
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 17/6/2016, 08:26Powrót do Turystyka motocyklowaKto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości
na gr