Zobacz wątek - TZR po remoncie nie jedzie

TZR po remoncie nie jedzie

i inne małe pojemności
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, Lovtza, Terror, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, Boshi, rosa, MarSen

TZR po remoncie nie jedzie

Postprzez TheMasSiek » 13/6/2016, 17:00

OK to zaczne od tego ze mam tzr 2009 rok, wszystkie blokady zdjete. Jechala wolniej niz tasma w fabryce w ktorej ja skladali... - 77km/h to max ile pojechala wiec w miare jak na pizdzik ale mocy nie miala w ogole... 6 bar pokazalo po sprawdzeniu manometrem... wiec pomyslalem ze czas na remont... zmienilem lozyska tlok cylka wal... cylinder airsal 50 kit.
No to teraz problem. po calym remoncie nadal nie ma mocy. 8,5bar. ale v max 74. na dotarciu jeszcze :)
nadal mocy nie ma i nie chce jechac.. dysza 116 probowalem wszystkie od 90 do 122. i najlepiej na 116.
wyregulowana dobrze.
wiec w czym problem?
zembatki seria byla to chu.owo... z przodu zamontowalem 13 nadal chu.owo na 11 to samo.
modol rozblokowany (PRZEWIERCANY) na luzie kreci po za, a na np 3 biegu do 11tys.
tlumik seria ale tak jak by tlumil...rozblokowany ale nie ma takiego metalicznego dzwieku. jest lekko porysowany i wgnieciony bo byla po szlifie.
wiec w czym problem???
pomozcie bo juz nie mam sily do tego pizdzika bo rower jedzie szybciej
CO ZROBIC ZEBY PRZYBYLO COS TEJ MOCY I ZEBY JECHALO SZYBCIEJ?
TheMasSiek
Świeżak

Powrót do Motorowery do 50 ccm