Zobacz wÄ…tek - prawo jazdy pomoc
NAS Analytics TAG

prawo jazdy pomoc

Forum polskich motocyklistów za granicą
_________

prawo jazdy pomoc

Postprzez dawid20 » 18/9/2007, 01:11

witam jestem nowym uzytkownikiem i ten temat pewnie sie powtarzal juz kilkanascie jak nie wiecej razy ale musze was zapytac a licze na wasza pomoc w odpowiedzi na kilka pytan. Wyprowadzielem sie juz raczej na stale do londynu i nie zdarzylem zrobic prawa jazdy w polsce teraz raczej nie dam rady tam wrocic zeby spedzic kolejne 2 miesiace na wykladach i jazdach na ktore tez trzeba czekac dlugo w moim miescie. chcialem sie dowiedziec od was czy ktos robil tutaj prawko ? jak to wyglada czy raczej trudno ? mam na mysli znajomosc angielskiego czy jest wymagana bardzo dobra znajomosc czy sa raczej jakies juz polskie szkoly ? no i ile to kosztuje i trwa ? o ubezpieczeniu i o innych sprawach juz raczej sie dowiedzialem, wiem ze jest strona na ktorej wszystko pisze ale ja wlasnie chcialbym sie dowiedziec od osoby ktora to przeszla, bo czasem jednak fakty sa inne. No wiec czekam na wasze odpowiedzi i z gory dziekuje i pozdrawiam!
dawid20
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 18/9/2007, 00:55
Lokalizacja: tychy, london


Re: prawo jazdy pomoc

Postprzez mikolaj_s1 » 18/9/2007, 09:18

dawid20 - prawko kosztuje mniej wiecej 900 GBP (CBT + 4dni kursu + eskorta na egzamin + oplata za egzamin teoretyczny i praktyczny)

Nie ma co oszczedzac bo to w koncu o Twoje zycie chodzi.

Polecam Ci szkole ASPEN (http://www.aspenridertraining.co.uk/)

Sami pasjonaci, zaje.... atmosfera no i ucza dobrej, dynamicznej i bezpiecznej jazdy.

Dawaj na priva to Ci wytlumacze co i jak.

Pozdrawiam,

MIkolaj
Avatar użytkownika
mikolaj_s1
Świeżak
 
Posty: 27
Dołączył(a): 6/7/2007, 11:24
Lokalizacja: Londyn


Postprzez dawid20 » 18/9/2007, 12:04

no to przepraszam i prosze o wybaczenie za robienie spamu.
dawid20
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 18/9/2007, 00:55
Lokalizacja: tychy, london



Powrót do Emigranci Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê
cron