Zobacz wÄ…tek - Aprilia jeszcze raz proszÄ™ o pomoc :)
Advertisement
NAS Analytics TAG

Aprilia jeszcze raz proszÄ™ o pomoc :)

Wywalac wszystko jak leci

Aprilia jeszcze raz proszÄ™ o pomoc :)

Postprzez Subiak123 » 7/6/2016, 17:57

Witam Wszystkich
Przychodzę znów z pewnym zapytaniem już 2 raz :D
A mianowicie 1 tyg temu zakupiłem motor którym jest Aprilia sx 80 na cylindze airsal sport 80 i wał Top Racing :)
Ale 2 dni po kupnie tata nie wiedział czy w mieszance jest olej i żeby nie zatrzeć wlał jeszcze do dozownika i motor dostawał olej x2 i następnego dnia wzmogły się wibracje kiery i reszty i do tego tak pierdział ale przepaliłem olej po odłączeniu dozownika i wszystko jest ok ale pozostała reszta problemów i do tego w silniku coś stuka jest taki jakby przedźwięk metaliczny ( pytałem się juz na innym forum i jedna osoba napisała że luzy na wale ale nwm :) I do tego dziś z kolegami zrobiłem z 20 km i u nich cylindry były gorące ale nie aż tak jak u mnie i nwm bo u mnie cylinder był bardzo gorący :)
Ja mam cylek nicasil a oni żeliwo i mój był bardziej gorący co jest ??

Miałem już taką odp <Nicasil to powłoka cylindra a nie materiał z jakiego jest wykonany ;). Koledzy równie dobrze jak Ty mogą posiadać powłokę nicasilu w cylindrze, bo ze względów ekonomicznych -jest dużo tańszy niż tradycyjny alu cylinder z wprasowaną żeliwną tuleją- stosuje się to tak samo w motocyklach jak i kosiarkach do trawy :).>
To już wiem proszę o odp na wszystkie moje pytania i pomoc mi :) Pozdrawiam
Ostatnio edytowano 7/6/2016, 20:42 przez Subiak123, Å‚Ä…cznie edytowano 2 razy
Subiak123
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 31/5/2016, 19:37
Lokalizacja: Lublin


Postprzez Glenroy » 7/6/2016, 18:36

Po co dublujesz temat?
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU




Powrót do Smietnik



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na górê