Zobacz wÄ…tek - Dylemat
NAS Analytics TAG

Dylemat

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Dylemat

Postprzez Obi23 » 30/5/2016, 19:58

Cześć wszystkim , mam pewien problem i nie wiem co zrobić . Mianowicie mam 20 lat od roku mam prawo jazdy kat. A2 . Przez ten czas nie miałem okazji kupić sobie motocykla ( teoretycznie mogłem ale sam motocykl i kask z Allegro xd a tak nie chce ) więc postanowiłem uzbierać pieniądze na motocykl i porządne ciuchy w tym roku we wrześniu uzbieram wystarczającą sumę ok. 11 tys , aczkolwiek na mój wzrost ( 198 cm ) będzie ciężko znaleźć motocykl mieszczący się na A2 , dlatego brałem pod uwagę motocykle : VFR 800 i CBR 600f oraz jeszcze SV 650s ale mówią że za mała :/ oczywiście kupić je za rok jak zdam A . Niestety żaden z tych motocykli nie jest polecany na pierwsze moto oraz na 0 doswiadczenie a ja gustuje w motocyklach sportowo-turystycznych i stąd ten dylemat a mianowicie :
Kupić sobie jakąś dużą 125 na wakacje by nabrać doświadczenia ( podoba mi się TDR125 ) Czy oszczędzać i kupić których z tych motocykli wyżej za rok ?
Obi23
Świeżak
 
Posty: 15
Dołączył(a): 2/5/2015, 14:26
Lokalizacja: Lublin


Postprzez riderZ056 » 30/5/2016, 20:12

To w takim razie po co robiłeś A2? Jak masz kupić "dużą 125" to chyba lepiej GS-a 500, który odpowiada wymogom A2 bez przeróbek i jest jak znalazł do nauki. Tym bardziej że wyniesie Cię taniej niż japońska 125, a i nie będziesz dużo stratny przy odsprzedaży.
SlowMotion napisał(a):W całości za 1500zł też da się ubrać, ale wtedy polecam jeździć bardzo zachowawczo i nie przekraczać 40-50kmh.
riderZ056
Świeżak
 
Posty: 189
Dołączył(a): 13/5/2015, 12:55
Lokalizacja: Koło




Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 14 gości




na górê