Zobacz wątek - Suzuki Marauder GZ 250 - problem z biegami, pomocy

Suzuki Marauder GZ 250 - problem z biegami, pomocy

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, Lovtza, Terror, lagiboy, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, andy7, suhy-19, Bostorn, Miczab, Boshi

Suzuki Marauder GZ 250 - problem z biegami, pomocy

Postprzez panhubi » 19/5/2016, 20:43

Drodzy forumowicze,

witam moim pierwszym postem i od razu o pomoc pytam.

Jestem posiadaczem motocykla Suzuki Marauder GZ 250.
Niestety, mam z nim kłopot. Dziś jechałem na nim i podczas jazdy motocykl zaczął nagle tracić na prędkości do momentu aż kompletnie zatrzymałem się. Oczywiście próbowałem zmienić bieg, ale to nie odniosło żadnego skutku.

Po odprowadzeniu motocykla na pobocze sprawdziłem i:
- wrzuciłem 0 (neutral - luz) - kontrolka luzu się zaświeciła, więc założyłem, że jest ok,
- zaraz potem próbowałem wrzucić inne biegi - mimo, że kontrolka luzu się wyłączyła, to efekt jest ten sam (motocykl jakby nie ma biegu, nadal pozostaje na luzie, nie czuć żadnego oporu po wrzuceniu biegu przy próbie poruszenia się w przód i tył). Bieg niestety nie wskakuje - motocykl nie rusza z miejsca pomimo, że jest na 1.

Co Waszym zdaniem może być problemem?
Co radzicie z tym fantem zrobić?

Będę zobowiązany za wszelką pomoc i podpowiedź,
H.
-
Suzuki Marauder GZ 250
panhubi
Świeżak

Powrót do Motocykle