Zobacz wątek - SkyTeam St50 - warty uwagi?

SkyTeam St50 - warty uwagi?

i inne małe pojemności
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, Lovtza, Terror, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, Boshi, rosa, MarSen

SkyTeam St50 - warty uwagi?

Postprzez godi007 » 16/5/2016, 18:22

Witam.
Jak w temacie. Warto jechać, inwestowac czas i kasę na dojazd czy raczej sobie odpuścić.
Co to w ogóle za marka? Ma ktoś taki motorek?
Rok 2015, przebieg 900 km.
Facet chce to pogonić za 3000zl.
Gramy czy spadamy? :)
Szczerze mówiąc to jestem z nim ustawiony na jutro, na oglądanie.
Za wszelkie opinie i rady jestem wdzięczny.
Godi

No widzę, że chyba nikt nie zna marki. I słusznie bo nie ma czym się tu podniecać. Byłem, obejrzałem, przejechałem się i stwierdzam, że to jakaś masakra. Kibel totalny. Jak na moto z przebiegiem 900km to to jakaś porażka była. Nie jestem znawcą, ale nawet moje oko zauważyło:
- bardzo, ale to bardzo słaba jakość plastików (wszystko się trzęsło i myślałem, że zaraz poodpada)
- sprzęgło i hamulec ręczny ruchome nie dość, że w poziomie to i w pionie. Momentami myślałem, że odpadną
- po nabraniu większej prędkości tzn. jakieś 60km/h silnik przekazywał takie drgania na siedzisko, że myślałem, że siedzę na wibratorze
- bardzo słabe przyspieszenie (silnik 4 takty) - muł jak ch...
Plusy:
+ spoko dźwięk
+ wygodna pozycja - powiedziałbym, że bardziej wygodna niż w "ścigaczach" ale to już indywidualna kwestia

Generalnie nikomu nie polecam gdyby koś kiedyś miał dylemat. Szkoda tylko czasu na oglądanie tego chińskiego gów...

Przy okazji spytam. Czytałem na forum niektóre wypowiedzi o Junaku czy też Romecie. Niektórzy nazywają je wprost "chinolami". Gdzie tak naprawdę produkuje się polskie moto?
godi007
Świeżak

Powrót do Motorowery do 50 ccm