Zobacz wątek - Peugeot speedfight 2 gaśnie po dodaniu gazu
NAS Analytics TAG

Peugeot speedfight 2 gaśnie po dodaniu gazu

i inne małe pojemności
_________

Peugeot speedfight 2 gaśnie po dodaniu gazu

Postprzez shoters1230 » 10/5/2016, 15:20

witam panowie skuter to speedfight 2 50/70cc
Wydech Polini fora race 3
cylinder 70cc polini corsa
wariator malossi multiwar
gaznik stag6
wal hebo manston
filtr polini air box
Wczoraj wracałem z pracy wpadłem w ogromna dziurę w drodze no ale jadę dalej nagle przed światłami puszczam manetkę a skuter jedzie dalej grubo ponad 100 strach w oczach ale na szczęście zapaliło się zielone i jadę dalej znalazłem pobocze wiec zaczynam chamowaci manetka nie reaguje wiec wyłączyłem go z kluczyka zgasł dotoczyłem się na pobocze zsiadam oglądam skuter a tam linka hamulcowa wyrwana z gaźnika brak iglicy i filtra powietrza no i pchanie do domu następnego dnia kupiłem iglice za montowałem pierwszy kopniak skuter pięknie odpalił po dodaniu gazu jednak natychmiast gaśnie no wiec zaczynam szukać przyczyny sprawdziłem wszystkie węzę filtry wymieniłem nawet pompkę pod ciśnienia na nowa świeca odkręcona i przeczyszczona iskra jest piękna gaźnik regulowany na nowo i nic po dodaniu gazu natychmiast gaśnie wy jolem gaźnik wymoczyłem w benzynie wyczyściłem kompresorem wszystkie dysze i zakamarki wygląda jak nowy wkładam odpala od pierwszego po dodaniu gazu gaśnie :O wie wsadziłem inny gaźnik od aprilki i co ? odpala dodaje gazu i gaśnie :O pomocy co to możne być zatarł się silnik czy jak ??
shoters1230
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 10/5/2016, 15:01
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez JumbO » 13/5/2016, 13:15

Spróbuj wyregulować gaźnik lub po prostu dostaje za dużo lub za mało paliwa musisz dobrze ustawić iglice tam masz takie zabezpieczenie. Zobacz sobie ten filmik może ci pomoże :) https://www.youtube.com/watch?v=ILoSL7Z ... Jobak&Cami a jak nie to pisz dalej postaramy się pomóc :)
JumbO
Świeżak
 
Posty: 45
Dołączył(a): 10/3/2016, 22:30
Lokalizacja: Paczków




Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości




na górê