Zobacz wątek - Pomocy

Pomocy

i inne małe pojemności
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, Lovtza, Terror, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, Boshi, rosa, MarSen

Pomocy

Postprzez Matlca » 3/5/2016, 18:52

Witam jakis czas temu kupiłem apke i spisalem umowę z osoba która nie widniala jako właściciel w dow rejstracyjnym i zapewnił mnie ze dostarczy mi ciągłość umów bo zgubił i musi się skontaktować z pierwszym właścicielem zeby ponownie spisać. Po jakim czasie skontaktowalem sie z ta osoba z którą ja pisalem umowe i oswiadczyla mnie ze umowy nie będzie bo pierwszy właściciel oddał pieniądze temu typowi z którym ja pisalem umowę i pierwszy właściciel rzekomo zgłosił sprawe na policje o zwrot motorku niby mial ksero dow rejestracyjnego nr silnika i zdjecia ale nie odwiedzila mnie policja ani nie otrzymałem żadnego wezwania. Osoba z ktora pisalem umowe mowila mi ze odda mi pieniadze za sam motor tyle ile ja dalem ale za części ktore ja zakupilem to juz nie. I teraz czy mogę mieć problemy z tego tytułu i czy jakbym wymienił rame i przerejstruje go na siebie to czy moge miec problemy i czy właściciel moze przyjechac i zabrac motor od tak. Prosze o jak najszybsze odpowiedzi ponieważ nie wiem co mam zrobić. Pozdrawiam :-)
Matlca
Świeżak

Powrót do Motorowery do 50 ccm