Zobacz wÄ…tek - <i>[Triumph Tiger 800 XCx]</i> Mniejszy nie znaczy gorszy - Triu
NAS Analytics TAG

[Triumph Tiger 800 XCx] Mniejszy nie znaczy gorszy - Triu

Komentarze użytkowników
_________

[Triumph Tiger 800 XCx] Mniejszy nie znaczy gorszy -

Postprzez Åšcigacz » 26/4/2016, 22:04

Dyskusja na temat: Mniejszy nie znaczy gorszy - Triumph Tiger 800 XCx vs Tiger Explorer XC
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Mniejszy nie znaczy gorszy - Triumph Tiger 800 XCx vs Tiger Explorer XC
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 26/4/2016, 22:04

Fajny materiał, dziękuję ale jako posiadacza Triumpha od początku roku nurtuje mnie pytanie, kto jest importerem marki po wycofaniu się Intercars. Czy można liczyć na research w tej kwestii? Sytuacja jest bezprecedensowa, mój dealer w Rumi rozkłada ręce i mówi, że niedługo nie będzie podstawowych części - o braku obsługi gwarancyjnej nie wspomnę, ale to już nie mój problem. Proszę o parę słów na ten temat.<br><hr>sav
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 28/4/2016, 12:40

Komentatorzy napisał(a):Fajny materiał, dziękuję ale jako posiadacza Triumpha od początku roku nurtuje mnie pytanie, kto jest importerem marki po wycofaniu się Intercars. Czy można liczyć na research w tej kwestii? Sytuacja jest bezprecedensowa, mój dealer w Rumi rozkłada ręce i mówi, że niedługo nie będzie podstawowych części - o braku obsługi gwarancyjnej nie wspomnę, ale to już nie mój problem. Proszę o parę słów na ten temat.<br><hr>sav<br>
Ja czesci kupuje na: <a href="http://www.worldoftriumph.com" target="blank" class="link" rel="nofollow">http://www.worldoftriumph.com</a>/ wysylka pare dni.

Szkoda czasu na nasze nieudolne serwisy etc. <br><hr>Andrzej
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35



Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na górê