Zobacz wątek - Wybór opony tylnej: Michelin S12 czy Dunlop Mx31?
NAS Analytics TAG

Wybór opony tylnej: Michelin S12 czy Dunlop Mx31?

Enduro, Cross
_________

Wybór opony tylnej: Michelin S12 czy Dunlop Mx31?

Postprzez cuando123 » 27/3/2016, 11:15

Witam, zastanawiam się nad dwiema oponami otóż jest to Michelin cross competition s12 xc oraz Dunlop geomax Mx31. Obie wyglądają na bardzo agresywne ale nie wiem którą wybrać a może polecicie coś innego? Przeznaczenie to miękki leśny teren, podjazdy w lesie, błoto, rzadko piasek więc powinna być miękka. Chcę żeby dobrze się wgryzała i miała super zaparcie gdyż motor to tylko 125 i czasem po prostu ciężko nabrać pęd. Obecnie mam jakiegoś mitasa, ma duże kostki i małe odstępy między nimi przez co szybko się zalepia i jazda w takim terenie jest strasznie trudna wręcz męcząca. Proszę o opinie o tych oponkach i jakieś sugestie, góry dzieki.
cuando123
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 29/1/2015, 19:18


Postprzez henio12323 » 27/3/2016, 16:14

to są typowo crfossowe opony które działają tylko jak są nowe/ostre. potem drastycznie spada działanie takiej opony.

jeździsz w enduro to kup enduro opone. co to za moto konkretnie ? juz lepsza od tych była by michelin AC-10 - ogólnie opona słaba - ale wszedzie sie spisuje czy to asfalt, czy tor MX czy lasy, no i dosyc zywotna. jak chcesz miec mega trakcje popatrz na mitas ef-07. troche lepsza ale nieco mniej zywotna od ac-10 jest pirelli scorpion MX eXTRa X. mitas 754 byłby spoko - ale do słabej 125tki bedzie za duzy i mocno bedzie mulił sprzet
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN




Powrót do Offroad



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości




na górê