Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Otwieranie drzwi w korku - brutalne...
Advertisement
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Otwieranie drzwi w korku - brutalne...

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 1/4/2016, 13:51

Komentatorzy napisał(a):Kierowcy winni, zawsze powinni się upewnić..Ja przy wysiadaniu zawsze spojrze w lusterko, może to mój nawyk bo mam małe dzieciaki. Jakby pojechał tir to mniej mieliby do dyskutowania. PS Tyle jest nagrań z Rosji bo u nich kamerki bardzo popularne.
PS Jak jest to u nas z przepisami?<br><hr>Michu<br>
Komentatorzy napisał(a):a jakie to przepisy ruchu drogowego pozwalają motocyklistą podczas korku jeździć pomiędzy samochodami<br><hr>Józef Tusk<br>
pytasz o przepisy? Przepisy prawa o ruchu drogowym pozwalają wyprzedzać oraz omijać. I nie tylkoo motocyklistom zezwala się na takie manewry. Odsyłam do Ustawy lub na kurs do WORD. Tam dowiesz się jakie w jakich okolicznościach można wyprzedzać i omijać.<br><hr>Topik
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 3/4/2016, 21:32

Komentatorzy napisał(a):Kierowcy winni, zawsze powinni się upewnić..Ja przy wysiadaniu zawsze spojrze w lusterko, może to mój nawyk bo mam małe dzieciaki. Jakby pojechał tir to mniej mieliby do dyskutowania. PS Tyle jest nagrań z Rosji bo u nich kamerki bardzo popularne.
PS Jak jest to u nas z przepisami?<br><hr>Michu<br>
Komentatorzy napisał(a):a jakie to przepisy ruchu drogowego pozwalają motocyklistą podczas korku jeździć pomiędzy samochodami<br><hr>jozef<br>
A od kiedy nie używa się lusterek masz odpowiedź<br><hr>Peter.be
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez pan-netoperek » 6/4/2016, 11:05

Przepisy nie pozwalają, to raczej niepisane prawo pod tytułem bo jest miejsce :)

----

http://www.aqua-ziem.pl/

Zyski z odwiertu pod pompy ciepła
Pompy ciepła stwarzają eko opcję dla ogrzewania elektrycznegodo palenia drewnem. Wiele ekspertów twierdzi, że jest to na ten moment jedna z najkorzystniejszych opcji ogrzewania powierzchni mieszkalnych i przestrzeni publicznych. W opcji tej korzystamy ze źródła ciepła znajdującego się pod gruntem, podobnie jak warstwa wodonośna w sytuacji odwiertów głębinowych. Energia cieplna jest przesyłana za pomocą pompie do instalacji ogrzewania centralnego w domu, gdzie jest później dystrybuowane, np. za pomocą ogrzewania podłogowego. Jest to o tyle dobre rozwiązanie, że całościowy proces nie dostarcza groźnych produktów spalania. Opłacalność ogrzewania będzie także znaczna, jeśli zdecydujemy się na pompę dopasowaną do wymiarów domu. W całości konfiguracji w gruncie możemy korzystać z sond pionowych lub poziomych kolektorów, zależnie od wymagań ogrzewniczych i uwarunkowań gruntu. Trzeba zatroszczyć się też o znalezienie właściwego konstruktora, przedsiębiorstwa z renomą i ekspertyzą w dziedzinie. Po ukończeniu ogólnej instalacji koszty grzania mogą zmaleć do ponad 12 000 tysięcy złotych w skali roku.
http://www.aqua-ziem.pl/ | | Korzyści z odwiertu pod pompy cieplne | Pompy cieplne stanowią eko możliwość dla ogrzewania elektrycznego do palenia drewnem.
pan-netoperek
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4/4/2016, 16:02

Poprzednia strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na górê