Zobacz wątek - skład mieszanki Bandit 1200
Advertisement
NAS Analytics TAG

skład mieszanki Bandit 1200

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

skład mieszanki Bandit 1200

Postprzez mendzik » 17/3/2016, 21:12

Witam. Zauwazyłem w swoim sprzecie okopcone świece, zapewne za bogata mieszanka( nie przepala) Czy ktoś wie w jakim połozeniu powinny być śruby od skłądu mieszanki, czy wkręcając je wzbogacam mieszanke czy zubożam? Bandit 1200 2005r
mendzik
Świeżak
 
Posty: 39
Dołączył(a): 7/8/2011, 16:53
Lokalizacja: nowe miasteczko


Postprzez mendzik » 19/3/2016, 21:10

Synchronizacja to ustawienie kąta otwarcia przepustnic ( była robiona w zeszłym zezonie) a skład mieszanki to zupełnie co innego, i w tym jest problem. Moto ładnie pali ale podczas jazdy z opóźnieniem reaguje na manetkę. Coś jak by zalewało go, chyba za bogata mieszanka i wszystkie świece okopcone. Podczas jazdy przy zwolnienu manetki mocno strzela w wydech, wręcz zieje ogniem z tłumika, a więc na bank źle ustawiona mieszanka. Wg. mnie za bogata bo nie przepala ale nie wiem jak ustawic śrubki żeby nie pogorszyć. Może ktoś mił podobny problem, będę wdzięczny.
mendzik
Świeżak
 
Posty: 39
Dołączył(a): 7/8/2011, 16:53
Lokalizacja: nowe miasteczko


Postprzez RUTRA.RD » 23/3/2016, 14:02

daj zdjecie swiecy to ci powiem co zrobic a najlepiej wszystkich 4 jeszcze jak bys do tego podal sklad mieszanki ( ile obrotow sruba wykrecona ) to by byla bajka ale i tak po kolorze dobierzemy sklad 8)
TL1000R- Odszedł została Hayabusa i
Nowy nabytek KTM RC8
Avatar użytkownika
RUTRA.RD
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4149
Dołączył(a): 14/10/2010, 11:58
Lokalizacja: Satanistyczna pustka umysłowa



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na górê