Zobacz wątek - Kolejny sport po CBR F3
NAS Analytics TAG

Kolejny sport po CBR F3

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
Moderują: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Kolejny sport po CBR F3

Postprzez kuba210796 » 4/3/2016, 15:01

Witam , zamierzam kupić pod koniec sezonu kolejnego sporta. Wiem wiem martwię się na zapasa ale chciałbym dowiedzieć się więcej opinii na temat motocykli które mnie interesują.

Na pierwszym miejscu stoi CBR 929/954 z przewagą dla tej pierwszej,954 mimo,że wizualnie sporo ładniejsza to wydaje mi się taką wysiloną i skomplikowaną konstrukcją by tylko gonić litry.
Byłbym za 900rr gdyby nie to ,że ceny są bardzo wygórowane , a 929 jest już dużo bardziej rozwinięta technologicznie, wtrysk sporo koni więcej itd .
Najważniejsze by motocykl był wytrzymały i bez awaryjny,oczekuję tej samej niezawodności co po f3 , latać na kole też na pewno będzie dlatego odpuściłem wszelakie zx9tki , zx10r itd.
Przez myśl przechodzą mi R1 od początku produkcji do 2000-2003 ale wiem,ze taki sprzęt dorwać w ładnym stanie ciężko będzie to samo z gsxr 1000 k1,k2 na k5 kasy braknie, pozatym nie będzie tak uniwersalny jak 929.

Patrząc po cenach jeszcze przeleciała mi przez myśl z-tka 750 i 1000. Jednak one też nie są bez wad, a chyba jedynce co mnie do nich ciągnie to rocznik/cena :)

W inne szejsetki nie chcę się pchać, srad 750 też by nie był jakąś wielką prze skocznią, chociaż chciałbym r6 lub 636 ale na tydzień :) Tym razem będę stawiał na lepszą elastyczność i mocny dół, w zasadzie nic po za tym,że często w 600t trzeba redukować mi nie przeszkadza.

pozdrawiam
kuba210796
Świeżak

Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A