Zobacz wÄ…tek - Pomocy !!! Honda cbr f3 PC31a 1998r
NAS Analytics TAG

Pomocy !!! Honda cbr f3 PC31a 1998r

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Pomocy !!! Honda cbr f3 PC31a 1998r

Postprzez lew982 » 2/3/2016, 16:55

Witam wszystkich serdecznie jestem tu pierwszy raz :) Mam problem z moim motocyklem (jak w temacie ) Honda na biegu neutralnym (luzie) płynnie wchodzi na obroty ale to wszystko zmienia się podczas jazdy, moto ledwo jedzie dławi się na każdym biegu . Honda przez okres zimy zostało rozebrane do gołej ramy i złożone z powrotem ale po złożeniu nie chodzi tak jak wcześniej .Wszystkie kable zostały podłączone prawidłowo z wyjątkiem tych wychodzących od alternatora ponieważ jakiś kretyn wcześniej prawdo podobnie je przeciął i skręcił w kostce , z jednej strony jak i z drugiej są trzy żółte kable i nie wiem jak je podłączyć (czy może kolejność niema znaczenia). Motocykl jest przerobiony do stuntu wymieniłęm w nim filtr powietrza na filtr firmy K&N może to ma jakieś znaczenie ??? Proszę o odpowiedz pozdrawiam

PrzenoszÄ™ temat do mechaniki

Czester
lew982
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 19/5/2014, 13:10


Postprzez SpeedyGonzales » 2/3/2016, 20:14

Zacznij od podstaw: regulacje świece itd. Mogłeś zanieczyścić gaźnik po demontażu, mogłeś zniszczyć świece przepalając... Szukaj po kolei.
Avatar użytkownika
SpeedyGonzales
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1730
Dołączył(a): 25/11/2013, 22:20
Lokalizacja: Sandomierz/TBG




Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości




na górê