Zobacz wątek - Kierownica się trzęsie/Opóźniony start
NAS Analytics TAG

Kierownica się trzęsie/Opóźniony start

i inne małe pojemności
_________

Kierownica się trzęsie/Opóźniony start

Postprzez dthard » 28/2/2016, 22:12

Witam, Moje moto to Skuter Kingway coliber
Szukałem tych informacji ale pomimo że są tego typu pytania, nie znalazłem pomocnej odpowiedzi.

Więc mam 2 pytania:

1) Podczas jazdy przy mniejszych prędkościach i skręcania kierownica się trzęsie. Jadę tak 50 km/h puszczę kierownice i tak 40km/h zaczyna telepać. Jak trzymam normalnie to nie wyrywa mi się z rąk, jedzie prosto.

2) Druga sprawa to rozkręcałem i gaźnik i tam gdzie jest kopnik/pas napędowy (wariator o ile się nie myle :roll: ). Sytuacja jest taka że dodam gazu na full, obroty się zmniejszają (jakby miał zgasnąć), aż po chwili reaguje. Czyżby to wina gaźnika, np. przepustnicy czy raczej części bardziej napędowych? Gdzie szukać przyczyny?
dthard
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 12/5/2015, 16:59


Postprzez MarSen » 29/2/2016, 21:34

1. Czy skuter jest po jakimś wypadku? Jeśli tak to najprawdopodobniej coś jest krzywe. Jeśli nie to szukaj problemów w luzie na główce ramy. Czasem wystarczy dokręcić, czasem wymienić łożyska.
2. Jeśli problem pojawił się po rozebraniu gaźnika to może być potrzebna jego regulacja.
Nie wystarczy benzyna we krwi, trzeba mieć też olej w głowie.
Avatar użytkownika
MarSen
Moderator
 
Posty: 1051
Dołączył(a): 27/7/2013, 14:23
Lokalizacja: Rybnik


Postprzez kravter » 1/3/2016, 16:39

1. dokrec lozysko glowki ramy, jezeli takowe tam jest xD
kravter
Świeżak
 
Posty: 318
Dołączył(a): 6/5/2013, 16:59

Postprzez kravter » 1/3/2016, 18:23

to jest chinol, tu wszystko jest mozliwe xD nie zdziwilbym sie jakby to bylo na jakichs tulejkach xD
kravter
Świeżak
 
Posty: 318
Dołączył(a): 6/5/2013, 16:59



Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na górê