Zobacz wątek - Piękna (czy tylko z pozoru)Yamaha R6 RJ 15 2008r

Piękna (czy tylko z pozoru)Yamaha R6 RJ 15 2008r

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, lagiboy, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, suhy-19, Bostorn, Boshi, Black-Ghost, leff

Piękna (czy tylko z pozoru)Yamaha R6 RJ 15 2008r

Postprzez GrześRadom » 29/1/2016, 16:00

Dzień dobry!
Chciałbym Was prosić o pomoc w ocenie motocykla. Wpadła mi w oko R6 RJ15.
Link do ogłoszenia:
http://otomoto.pl/oferta/yamaha-yzf-yzf ... ygHpb.html

Wklejam tu również krótką rozmowę ze sprzedającym:

Ja:
Dzień dobry, jestem zainteresowany Yamahą, Mam do Państwa blisko 300 km, nie chciałbym się rozczarować i przy okazji utopić parę groszy na dojazd z powodu rozbieżności informacji. Czy R6 posiada jakieś bolączki, stuki, zgrzyty lub jakieś negatywy o których nie ma inforamcji w opisie? Jakieś problemy ze skrzynią biegów? Piszą Państwo, że motocykl nie był nigdy malowany, ale czy owiewki są w oryginale? Czy wszystkie posiadają jeden numer seryjny i czy na miejscu pozwalają państwo pościągać owiewki w celu sprawdzenia? Pytam ponieważ zauważyłem otarcie na dekielku alternatora, co świadczy o bardzo prawdopodobnym klapsie. Poprosiłbym również od Państwa o numer silnika motocykla. Pozdrawiam serdecznie, Grzesiek.

Sprzedający:
Motocykl poza uszkodzeniem na zbiorniku nie ma żadnych uszkodzeń.
Nie naprawialiśmy zbiornika, wolimy żeby ktoś widział uszkodzenia i żaby zbiornik nie był lakierowany. Ma oprócz tego kilka rysek, ale motocykl ma prawie 8 lat więc bądźmy poważni...
Na półce górnej są ślady jakby była założona jakaś akcesoryjna kierownica.
Na deklu są delikatne ryski, ale na plastikach nie ma żadnych śladów ani uszkodzeń. Nawet jeżeli kiedyś motocykl się komuś "obalił" to zostało to naprawione na oryginalnych częściach. Plastiki są oryginalne, nie chińskie podróbki. Nr silnika: J515E-0010813
W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny.
Pozdrawiam,
Marek

Domyślam się, że jakąś przeszłość wypadkową ten motocykl miał, tylko czy bardzo poważną.

Z góry dziękuję, Grzesiek.

[/img]
GrześRadom
Świeżak

Powrót do Oceny ofert sprzedaży.