Zobacz wÄ…tek - Rejestracja motocykla wsk 125
NAS Analytics TAG

Rejestracja motocykla wsk 125

Przepisy, prawo
_________

Rejestracja motocykla wsk 125

Postprzez Piotrekjaaab » 25/1/2016, 17:57

Witam
Mam zamiar zarejestrowac swoją wsk tylko jest jeden problem. A więc nie mam żadnych ale to żadnych papierów na nią. I moje pytanie jest takie czy da sie w jakiś sposób zarejestrowac? Jak sie da to co musze zdobyc?

Przeniosłem do właściwego działu.

Czester
Piotrekjaaab
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 25/1/2016, 17:50


Postprzez riderZ056 » 25/1/2016, 18:21

Jeśli na żółte tablice to nie problem , jak na białe to już gorzej. Na żółte będzie trzeba przede wszystkim opinii rzeczoznawcy, że pojazd jest zabytkiem. Jeśli na białe, to w wydziale komunikacji trzeba po numerach identyfikacyjnych sprawdzić status (czy jest zarejestrowany czy wyrejestrowany). Jak jest zarejestrowany, to teoretycznie możliwe (ale trudne), jak wyrejestrowany, to ratuje tylko status zabytku.

Ogólnie braki w dokumentach to droga przez mękę przy rejestracji, Wyrejestrowywałem kiedyś samochód i nie było ciągłości umów, historia długa, ale musiałem znaleźć właścicielkę pojazdu sprzed 5 lat, która sprzedała go komuś innemu, sprowadzić ją do wydziału komunikacji żeby napisała jakieś tam oświadczenie, spisać z nią umowę, napisać oświadczenie o zaginięciu karty pojazdu itp. itd. Ale miny urzędniczek, kiedy zrobiłem to wszytko w 1,5 godziny, bezcenne.
SlowMotion napisał(a):W całości za 1500zł też da się ubrać, ale wtedy polecam jeździć bardzo zachowawczo i nie przekraczać 40-50kmh.
riderZ056
Świeżak
 
Posty: 189
Dołączył(a): 13/5/2015, 12:55
Lokalizacja: Koło




Powrót do Prawo



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na górê