Zobacz wÄ…tek - suzuki Katana Ay 50 Zalewa sie ciezko pali
Advertisement
NAS Analytics TAG

suzuki Katana Ay 50 Zalewa sie ciezko pali

i inne małe pojemności
_________

suzuki Katana Ay 50 Zalewa sie ciezko pali

Postprzez Lukki20051 » 10/1/2016, 10:40

Witam szukalem na roznych forach podazalem za wskazowkami nie pomoglo ,wiec jestem tutaj.Jestem tu nowy wiec prosze o wyrozumialosc.Kupilem katane bardzo mocno kopcila na czarno z tlumika lecial olej.zmnienilem membrane , wypalilem tlumnik wyregulowlem gaznik jak napisane,palila od strzala,ale i tak jeszcze kopcila nie duzo ale wiecej niz powinna,po paru dniach postoju zapalila od strzala po przejechaniu ok 500 m zgasilem na chwile wiem to byl blad i juz praktycznie od tamtej pory nie chodzi.Sposcilem benz.i olej wlalem od razu mieszanki dalej nic,zalewa go swieca zalana,iskra bardzo dobra mimo to kupilem nowa, przeciscilem gaznik iglica dobrze ustawiona ,po odkreceniu swiecy i kopaniu zyga jak diabli.Zmnienilem tlumnik odpalila bez trzymania hamulca i bez podlaczonego weza z paliwem szok chodzila z piec minut bez paliwa na strasznie wysokich obrotach az zgasla tak byla zalana i juz nie odpalila.Juz mi rece opadaja i kolegom ktorzy sie zmnieniaja i probuja naprawic bo ja sie nie znam za bardzo i mam wrazenie ze jeszcze bardziej psuja.Mieszkam w De i nie znam i ciezko u mnie o jakigos mechanika tylko serwis a to zbyt drogie i sie nie oplaca w moim przypadku.Dieki i pozdrawiam lukki20051
Lukki20051
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 10/1/2016, 08:34
Lokalizacja: gaggenau


Postprzez Lukki20051 » 10/1/2016, 15:56

Ma ktoś jakiś pomysł
Lukki20051
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 10/1/2016, 08:34
Lokalizacja: gaggenau


Postprzez MarSen » 10/1/2016, 16:46

Cóż... innymi słowy masz dużo oleju w cylindrze. Najlepiej byłoby zdjąć cylinder, przyjrzeć się wszystkiemu, poczyścić, bo zapewne nie wygląda tam ładnie, złożyć, zalać nowego paliwa i wtedy próbować odpalić. Masz dozownik podłączony czy nie? Jeśli masz no to może się zaciął i podaje za dużo oleju? Musisz znaleźć przyczynę takiej ilości oleju po prostu.
Nie wystarczy benzyna we krwi, trzeba mieć też olej w głowie.
Avatar użytkownika
MarSen
Moderator
 
Posty: 1051
Dołączył(a): 27/7/2013, 14:23
Lokalizacja: Rybnik



Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê