Zobacz wątek - Wybór motocyka, N czy S?
NAS Analytics TAG

Wybór motocyka, N czy S?

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Postprzez Marsjanin » 29/12/2015, 22:03

tomek22275 napisał(a):Trochę racji w tym jest :/ może sv650 lub bandit zarejestrowany na a2 kupię? Co o tym myślicie?


tomek22275 napisał(a):Moto chce kupić z do krótszych tras raczej, tak do ok 100km. Chciałbym mieć moc i cieszyć się z jazdy, żeby mi się szybko nie znudził, jednocześnie żeby nie był zbyt wymagający bo nie chciałbym sobie krzywdy na nim zrobić. Mam parę typów które mi mniej więcej odpowiadają (...)


Myślę, że odpowiedziałeś sam sobie, co wybrać między tymi dwoma motocyklami. Więcej mocy i frajdy z jazdy uświadczysz na SVce :) Ciągnie od dołu, mało pali, raczej niezawodna - bynajmniej ja nie miałem z nią nigdy problemów. Nie tak wygodna jak Bandit, jednak do 100km nie ma problemu :)
MT-07
Avatar użytkownika
Marsjanin
Bywalec
 
Posty: 797
Dołączył(a): 7/12/2012, 23:48


Postprzez setup » 30/12/2015, 16:18

No jeśli ja miałbym jeździć czymś blokowanym na A2 to poważnie rozważyłbym coś co ma mocny dół, więc jakiś twin albo v-ka. Będzie więcej fanu niż w rzędówce o mocy 35 kW.
Avatar użytkownika
setup
Świeżak
 
Posty: 225
Dołączył(a): 30/10/2012, 10:08
Lokalizacja: Ruda śląska


Poprzednia strona


Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 42 gości




na górê