Zobacz wÄ…tek - Po generalce i wymianie ssania ciezko pali na zimnym, 2t
NAS Analytics TAG

Po generalce i wymianie ssania ciezko pali na zimnym, 2t

i inne małe pojemności
_________

Po generalce i wymianie ssania ciezko pali na zimnym, 2t

Postprzez FajaMa » 29/11/2015, 08:59

Witam.
Na polskie znaki zmienie w domu, pisze z tel.
Posiadam yamahe mbk booster 2t po generalce tj. Wal z lozyskami, simmeringi, cylinder 70, pierscienie, tlok, glowica, pompa paliwa, ssanie automatyczne, gaznik byl tam jakis japonski o rozmiarze gardziela 21mm, iskra jest(ngk)

Odpali jak pomecze troche go samostartem. Jak sie juz rozgrzeje to pali od kopa, bez problemu. Jak sie rozgrzal to go oczywiscie ustawil ale to nie pomoglo przy zimnym odpalaniu.

No i chodzi o to ze za cholere nie chce odpalic na zimnym, rano zaraz po pierwszym, drugim kopnieciu popyrka ale tak ze zaraz gasnie a potem juz mozna kopac i kopac i nie zapyrka( bez gazu czy z gazem). Po takim kopaniu swieca zalana. Dysza byla 85 zmniejszylem na 80 bo swieca byla ciagle mokra nawet po jezdzie, na 80 po jezdzie nie byla az taka mokra ale z odpalaniem nadal problem.. Nie mam sil juz.

1. Przy ssaniu jest taka srubka ktora jak krece to iglica albo sie wysuwa albo chowa. Jak mam ja ustawic? W ktorym miejscu ma byc ta iglica w gazniku?

2. Czy to ssanie musi byc uszczelnione miedzy ssaniem a gaznikiem?

3. Czy komora paliwa jezeli jest nie szczelna moze miec az taki duzy wplyw na odpalanie?

4. Czy ta iglica z plywakiem co jest to ma na to jakis wplyw? Nie ma opcji ustawienia.

5. Czy membrana, ten krociec(chodzi mi o to cos gdzie sa te blaszki) ma jakis wplyw na to? (Przypominam ze jak sie rozgrzeje to zapierd**a)

Chyba wszystko. Pomozcie :) :arrow:
FajaMa
Świeżak
 
Posty: 20
Dołączył(a): 6/1/2012, 20:21


Postprzez FajaMa » 29/11/2015, 13:31

Wulgaryzm nie dokonczony :D
Dobra ale nie mow mi ze tylko od ssania czy kompresji, kompresjaja jest i to potezna.
Ktos moze da rade odpowiedziec na moje pytania, najbardziej interesuje mnie ta srubka przy ssaniu
FajaMa
Świeżak
 
Posty: 20
Dołączył(a): 6/1/2012, 20:21


Postprzez FajaMa » 29/11/2015, 19:58

Wlasnie moze byc cos z tym gaznikiem ale nie wyglada na uszkodzony.. A ustawialem juz nie jeden gaznik. Ale moze i to byc to ssanie bo na cieplym pali normalnie :/

Oby dwie sa ze sprezynka
Mi chodzi o ta przy ssaniu, dokladnie jest tak jak pisze, przy ssaniu-dla zobrazowania sobie tego, mam w reku samo ssanie i na gorze tego ssania jest srubka ktora jak wkrecam to ta iglica od ssania sie wysuwa i analogicznie w druga strone. Chodzi o regulacje tej iglicy ssania w gazniku.

Nie moge go wlasnie odszukac w internecie pomimo wyszukiwania tresci ktora jest napisana na tym moim gazniku. Zrobie fotke jutro i pokaze.
FajaMa
Świeżak
 
Posty: 20
Dołączył(a): 6/1/2012, 20:21

Postprzez FajaMa » 30/11/2015, 17:19

Kurde mam wrazenie ze zawsze jak zadam pytanie to one jest jakies trudne albo nie znane :(
Na prawde nikt nie wie jak ustawic ssanie? Gdzie powinna byc ta iglica? Hmm
FajaMa
Świeżak
 
Posty: 20
Dołączył(a): 6/1/2012, 20:21



Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na górê