Zobacz wątek - PWM Pomorska Wypożyczalnia Motocykli opinia
NAS Analytics TAG

PWM Pomorska Wypożyczalnia Motocykli opinia

Katalog motocyklowy firm i serwisów
_________

PWM Pomorska Wypożyczalnia Motocykli opinia

Postprzez jadwigap60 » 22/11/2015, 13:04

Nie będzie przesadą powiedzieć, że pod Gdańskiem urosła dosłownie kolekcja motocykli do wypożyczenia, rzecz praktycznie dotąd niespotykana. Po kursie na kat.A. chciałam przygotować się do zakupu własnego motorka. Po przyjeździe na miejsce do Łęgowa, okazało się, że dostępny jest parking z kamerami, bezpłatnie - to pierwszy plus. Chociaż siedziba nie jest imponująca (w miarę nowa, ale dość niewielka), to "szczęka opada" po otwarciu bramy - prawie 20 motocykli do wyboru, od BMW 1200 przez choppery i sportowe, aż po 125tki. Obsługujący Pan (widać było, że motocyklista) trochę schładzał emocje i doradzał na początek coś małego, abym nabrała wprawy. I tak w okresie lipiec 2015 - wrzesień2015 spróbowałam: CB125F, YBR125 i Bandita 650 "czarnulki", którą udało się mi dotrzeć z chłopakiem daleko daleeko za granicę ; )) Bardzo polecam firmę, uczciwa także pod kątem cen (i rabatów ; )))), zwrot kaucji dostawałam zawsze od razu po zwrocie motoru. Nie miałam problemów technicznych, motocykle 2010+
Załączniki
BAN alpy (1).jpg
Wymarzone Alpy czarnulką !!!!
BAN alpy (1).jpg (59.15 KiB) Przeglądane 400 razy
jadwigap60
Świeżak

Powrót do Komentarze do Katalogu Firm