Zobacz wątek - Klekotanie silnika honda cb450s

Klekotanie silnika honda cb450s

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, Lovtza, Terror, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, leff, henio12323, rosa, cycu_rsko

Klekotanie silnika honda cb450s

Postprzez kamilll3 » 5/11/2015, 16:54

Witam
Pod koniec sezonu mojemu motocyklowi coś zaczęło dolegać (honda cb450 s 86"), otóż głównie przy ruszaniu i dodawaniu gazu na niskich obrotach (ale nie na postoju) silnik klekocze trochę jak stary diesel. Nie dymi, nie stracił na mocy, na większych obrotach dźwięk ustaje, mimo wszystko mnie bardzo niepokoi. Poprzednio gdy miałem podobne objawy okazało się że to jedynie poluzowane mocowanie kolektora, tym razem dźwięk jednak pochodzi z silnika, wręcz powiedziałbym że z lewej strony skrzyni biegów. Jeżeli to coś ułatwi mogę w weekend jak będę w domu spróbować nagrać ten dźwięk, ale nie wiem jak na gopro będzie go słychać.
Ktoś sie domyśla co może mu dolegać, lub mnie nakierować ?

Skrzyni sam nie będę rozkręcał bo sie na tym nie znam, a niestety w mojej okolicy warsztatów motocyklowych jest aż 0. Jeżeli jest tu jakiś motocyklista z okolic lęborka, sierakowic (mieszkam pomiędzy) zapłacę jeżeli miałby czas podjechać i chociaż zdiagnozować pacjenta
1036W Pure Power
1580W RMS
kamilll3
Świeżak

Powrót do Mechanika motocyklowa