Do osób mieszkających w Irlandi i nie tylko :D
Posty: 27
• Strona 2 z 2 • 1, 2
- kondzior1410
- Świeżak
- Posty: 183
- Dołączył(a): 8/4/2006, 21:09
- Lokalizacja: Dublin
O proszę, witam kolegę Virusa w kręgu ścigaczowych przyjaciół. Nie wiem jak ty, ale ja dalej opatuję za CB 500. Tu w Dublinie bedzie w sam raz, a do ROI też się dokulam bez problemu. Pozdrawiam i do zobaczenia w pracy.
Niech Szmoc będzie z nami

Niech Szmoc będzie z nami




http://www.gandalf.riderblog.pl | zapraszam
-
Gandalf - Świeżak
- Posty: 371
- Dołączył(a): 4/1/2007, 18:13
- Lokalizacja: Dziki Zachód
Re: Do osób mieszkających w Irlandi i nie tylko :D
Nie wiem jak wy, ale już wielokrotnie uzyskiwałam usługi od firmy https://www.parcelabc.pl/wysylka-c1/prz ... ytanii/231, tylko przez nich wszystko wyłączam i zawsze radzę moim znajomym oni polzovatsa. Nie raz nie musieli razechoravatsa. Polecam!
- litovec
- Świeżak
- Posty: 2
- Dołączył(a): 24/7/2018, 07:28
Re: Do osób mieszkających w Irlandi i nie tylko :D
Chłopaki potrzebują pilnej rady, planuję przenieść się do Irlandii, musisz przetłumaczyć przedmioty. Przyjaciele doradzają wysyłka do holandii (otwórz link), kto nibud polzovalis? Czy możesz mi powiedzieć?
- litovec
- Świeżak
- Posty: 2
- Dołączył(a): 24/7/2018, 07:28
Re: Do osób mieszkających w Irlandi i nie tylko :D
litovec napisał(a):Nie wiem jak wy, ale już wielokrotnie uzyskiwałam usługi od firmy https://www.parcelabc.pl/wysylka-c1/prz ... ytanii/231, tylko przez nich wszystko wyłączam i zawsze radzę moim znajomym oni polzovatsa. Nie raz nie musieli razechoravatsa. Polecam!
Zgadzam się z tą osobą, próbowałem wysłać paczki do Irlandii (otwórz link), ponieważ mieszkają tam moi rodzice. Byłem zadowolony z usługi

- Martina777
- Świeżak
- Posty: 1
- Dołączył(a): 31/7/2018, 08:14
Re: Do osób mieszkających w Irlandi i nie tylko :D
Cóż, jestem z Wielkiej Brytanii, ale dość często odwiedzam Irlandię. Moja rodzina przez cały czas wysyła mi tanie paczki do Anglii (otwórz link)i w ten sposób utrzymuj kontakt ze mną.
- lunalelyte
- Świeżak
- Posty: 1
- Dołączył(a): 31/7/2018, 09:30
Re: Do osób mieszkających w Irlandi i nie tylko :D
lunalelyte napisał(a):Cóż, jestem z Wielkiej Brytanii, ale dość często odwiedzam Irlandię. Moja rodzina przez cały czas wysyła mi tanie paczki do Anglii (otwórz link)i w ten sposób utrzymuj kontakt ze mną.
a jak z jakością transportu? Bo ostatnio jak wysyłałem to połowa rzeczy przyszła rozwalona -.- a na święta będę potrzebować transportu prezentów do polski... ale by w tym roku dojechały całe

- rsito91
- Świeżak
- Posty: 1
- Dołączył(a): 18/9/2019, 09:10
Posty: 27
• Strona 2 z 2 • 1, 2
Powrót do Emigranci Ścigacz.pl
Kto przeglÄ…da forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość