Zobacz wątek - Witam wszystkich razem z GS500 :)
NAS Analytics TAG

Witam wszystkich razem z GS500 :)

Wywalac wszystko jak leci

Witam wszystkich razem z GS500 :)

Postprzez jasiek666 » 11/10/2015, 15:14

Witam serdecznie wszystkich FORUMOWICZÓW. Jestem NOWY ale tylko na forum bo tak w ogóle to nowy ale inaczej.
Trochę ponad miesiąc temu nastąpiła metamorfoza KUPIŁEM MOTOR. :shock: :D Na motorze jeździłem dużo ale ohohoho albo i wcześniej temu (czasy WSK i MZ) dlaczego wróciłem do motoru? Mój syn kupił sobie 125 (prawko kat B) i podjechał się pochwalić. A więc poczułem bodziec... dosiadłem maszyny (4KM) :D ale coś zaskoczyło! po 2 tygodniowym jeżdżeniu za motorem, kupiłem SUZUKI GS500 stwierdziłem że po takim czasie to będzie super moto i może się nie zabije. Mimo mojego wieku jestem szalony! Po 4 dniach jeżdżenia WYSYPKA! zakręt, piasek i PRZEDNI HAMULEC chyba więcej nie muszę pisać co wynika z takiej kombinacji! (bark, biodro, kolano...) ale spoko do chirurga pojechałem na moto :D L4 - 14 dni ale już po 4 dniach jeździłem dalej :wink: codziennie po 100km załapałem takiego bakcyla że po 2 tygodniach kupiłem kombinezon.
Właśnie wróciłem z wypadu... kolejne 80km (dziś trochę chłodno 8stopni) w kołach i czuję że żyje! od jutra zapowiadają śnieg lub deszcz ze śniegiem! ale mam nadzieje że to nie koniec!

Pozdrawiam wszystkich zarażonych MOTO!



Czujemy się przywitani.
Na przyszły raz patrz tylko,który dział i temat od czego są ;) .
Temat zamknąłem, od przywitań jest iny temat w tym samym dziale.
m.
sezon narciarski trwa do maja... a motocyklowy do pierwszego śniegu
Avatar użytkownika
jasiek666
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 11/10/2015, 14:47
Lokalizacja: śląskie


Postprzez Boshi » 13/10/2015, 17:29

Pochwal się zdjęciami w dziale hydepark :)
Zastrzeżenia na PW.
Avatar użytkownika
Boshi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2349
Dołączył(a): 22/7/2010, 16:21


Postprzez kravec » 25/10/2015, 21:13

usuwam
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice



Powrót do Smietnik



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości




na gr