Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Kompromitacja krakowskiej Policji
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Kompromitacja krakowskiej Policji

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 6/10/2015, 10:07

Policjantowi się nie dziwię, byc może chciał sprawdzić jak działa aplikacja w "warunkach bojowych". Nie sądzę, że byłby aż tak głupi żeby zabrać dowód na podstawie np. darmowej aplikacji na androida. Natomiast wszyscy się podniecają, po kolei media fora internetowe. Po co to wszystko? Mało kto mówi, że to właśnie owi motocykliści to idioci. Widać żaden z nich nie ma małych dzieci i/lub nie ma małych dzieci i (motocykliści) nie mieszkają przy ulicy. Przy ulicy, przy której akurat będa jechac. Takie zachowanie nie pomoże w utrzymaniu dobrej opinii o motocyklistach. A policjantom życzę jak najwięcej mierników głośności, oczywiście z homologacją.<br><hr>User01
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 6/10/2015, 10:09

I dobrze , niech kontrolują. Miłośnicy hałasu niech sobie pyrkają w garażu a nie na ulicy. Hałaśliwe motory to jeden z powodów dla których uważam motocyklistów za idiotów. Owszem są normalni użytkownicy motorów ale to imbecyle rzucają się w uszy.<br><hr>janusz
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 6/10/2015, 10:09

Komentatorzy napisał(a):Jaka kompromitacja? Policjant nie ma obowiązku znać każdego modelu motocykla, każdego silnika, etc. Panowie chcieli zobaczyć jak chodzi, a jakby chcieli się przywalić, zapytaliby o certyfikat potwierdzający spełnienie homologacji przez niefabryczny wydech. Zgodnie z zapisami prawa, jeśli Policjant ma uzasadnione podejrzenie, że pojazd nie spełnia warunków dopuszczenia do ruchu ma prawo zatrzymać dowód rejestracyjny i skierować pojazd na badanie techniczne.<br><hr>jas13<br>
no więc dlaczego tak nie postąpił ?<br><hr>SLow
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 6/10/2015, 10:16

Kompromitacja że nie zabrali DR tylko się pier.olili jak matka z łobuzem i dal i się na tym nagrać. <br><hr>rork
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 6/10/2015, 11:22

Z wykopu, tak jeżdżą motocykliście w Krakowie
<a href="https://youtu.be/-apNbc7d5b8" target="blank" class="link" rel="nofollow">https://youtu.be/-apNbc7d5b8</a> <br><hr>Moto
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 6/10/2015, 11:45

Bez przesady, wszystko się dobrze skończyło, a policjanci byli mili. W interesie samych motocyklistów powinno być usunięcie z dróg oszołomów, np. takich jak na filmiku zamieszonym przez Moto. Ja zawsze stoję murem za policją. Biorąc pod uwagę, co dzieje się na polskich drogach, także z udziałem "motocyklistów" uważam, że policji jest dużo za mało. <br><hr>Darek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 6/10/2015, 11:52

Komentatorzy napisał(a):I dobrze , niech kontrolują. Miłośnicy hałasu niech sobie pyrkają w garażu a nie na ulicy. Hałaśliwe motory to jeden z powodów dla których uważam motocyklistów za idiotów. Owszem są normalni użytkownicy motorów ale to imbecyle rzucają się w uszy.<br><hr>janusz<br>
Ja tam lepiej znoszę hałaśliwe motocykle, niż śmierdzące diesle z usuniętymi filtrami cząstek stałych - o, tych policja powinna kontrolować i masowo eliminować z ruchu.<br><hr>adam57
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 6/10/2015, 11:57

Komentatorzy napisał(a):Jaka kompromitacja? Policjant nie ma obowiązku znać każdego modelu motocykla, każdego silnika, etc. Panowie chcieli zobaczyć jak chodzi, a jakby chcieli się przywalić, zapytaliby o certyfikat potwierdzający spełnienie homologacji przez niefabryczny wydech. Zgodnie z zapisami prawa, jeśli Policjant ma uzasadnione podejrzenie, że pojazd nie spełnia warunków dopuszczenia do ruchu ma prawo zatrzymać dowód rejestracyjny i skierować pojazd na badanie techniczne.<br><hr>jas13<br>
Generalnie, policjant nie jest po to aby "przywalić" , jak to piszesz, obywatelowi tylko aby służyć obywatelowi i za to mu obywatele płacą. Po to istnieją urządzenia pomiarowe aby je stosować - chcą kontrolować hałas, nie przyjadą z takim urządzeniem. Np. Harley z fabrycznym wydechem potrafi powłączać alarmy w samochodach - owszem jest głośny, ale w pełni legalny i homologowany.<br><hr>adam57
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 6/10/2015, 12:53

Jak to ktoś napisał motocyklistów traktuje jako idiotów z powodu hałasu. To jak nazwać dziadka na choperku z pełnym przelotem? Zastanówcie się co piszecie. Więcej torów mniej stadionów!<br><hr>Rafał
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 6/10/2015, 13:22

Komentatorzy napisał(a):Bez przesady, wszystko się dobrze skończyło, a policjanci byli mili. W interesie samych motocyklistów powinno być usunięcie z dróg oszołomów, np. takich jak na filmiku zamieszonym przez Moto. Ja zawsze stoję murem za policją. Biorąc pod uwagę, co dzieje się na polskich drogach, także z udziałem "motocyklistów" uważam, że policji jest dużo za mało. <br><hr>Darek<br>
Policjanci byli "mili" : podczas całej akcji nałożono 97 mandatów, w tym 28 na motocyklistów i wystosowano 5 wniosków do sądu. Odholowano 3 motki (brak uprawnień u kierujących) i zatrzymano kilka dowodów rejestracyjnych. Punktów nie zliczę Nie powiedziałbym, że dobrze się skończyło - ten pomiar głośności to tylko jeden epizod z większej akcji prowadzonej tego dnia.<br><hr>rami
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 6/10/2015, 13:36

Cały artykuł spoko, ale: "A co hałasem tła dobiegającym z ulicy?" Po pierwsze dźwięki tła są cichsze niż odgłos silnika, po drugie jest prawie fizycznie niemożliwe, żeby dźwięki sumowały się i żeby tło podbijało głośność silnika. Prawie, ponieważ istnieje takie coś jak kwadrat sumy ciśnień akustycznych, który dodaje tylko 5% głośności DWÓCH identycznych źródeł dźwięku. W tym przypadku jeżeli silnik pracowałbym na 80dB to trzeba by przy nim postawić drugi taki sam pracujący silnik i wtedy hałas wynosiłby 84dB.<br><hr>eventualni
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 6/10/2015, 13:51

Komentatorzy napisał(a):Bez przesady, wszystko się dobrze skończyło, a policjanci byli mili. W interesie samych motocyklistów powinno być usunięcie z dróg oszołomów, np. takich jak na filmiku zamieszonym przez Moto. Ja zawsze stoję murem za policją. Biorąc pod uwagę, co dzieje się na polskich drogach, także z udziałem "motocyklistów" uważam, że policji jest dużo za mało. <br><hr>Darek<br>
Komentatorzy napisał(a):Policjanci byli "mili" : podczas całej akcji nałożono 97 mandatów, w tym 28 na motocyklistów i wystosowano 5 wniosków do sądu. Odholowano 3 motki (brak uprawnień u kierujących) i zatrzymano kilka dowodów rejestracyjnych. Punktów nie zliczę Nie powiedziałbym, że dobrze się skończyło - ten pomiar głośności to tylko jeden epizod z większej akcji prowadzonej tego dnia.<br><hr>rami<br>
Ale co zlego w tym co napisales. 3 oszołomów bez prawka mniej.<br><hr>jatoja
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 6/10/2015, 14:05

To że tutaj policjant się nie popisał, to fakt. Takie (wg. mnie) pobierzne sprawdzenie głośności wyszło dość głupio. I jak już chcą sprawdzać, to powinni to robić tak jak trzeba, bo oczywistym jest, że jakaś maruda się znajdzie i będzie chciała pokazać nieudolność policjantów. Co do tego konkretnego policjanta, to go kojarzę i miałam okazję dwukrotnie go spotkać (raz przy wypadku kolegi na moto i drugi - przy kolizji). Nie jest uprzedzony do motocyklistów, to wiem napewno. Czy to była grubsza akcja? I czy można wierzyć w dobre intencje policji? A czy można wierzyć w dobre intencje akcji "Budzimy Kraków"? Droga redakcjo, sprawdźcie co się dzieje na stronie "Czwartkowe Bora Bora". Nocne przygazówki. Czemu to ma służyć? I jeszcze jedno. Dlaczego takie problemy najczęściej mają właściciele sportów? Jeżdżąc od kilku lat w Krakowie nie miałam ani jednej kontroli, a policjanci najczęściej po prostu się uśmiechają. I tyle. Tylko ja nie jeżdżę sportem a endurakiem. Nie bądźcie więc jednostronni.<br><hr>Baba Jaga
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 6/10/2015, 14:40

Komentatorzy napisał(a):Bez przesady, wszystko się dobrze skończyło, a policjanci byli mili. W interesie samych motocyklistów powinno być usunięcie z dróg oszołomów, np. takich jak na filmiku zamieszonym przez Moto. Ja zawsze stoję murem za policją. Biorąc pod uwagę, co dzieje się na polskich drogach, także z udziałem "motocyklistów" uważam, że policji jest dużo za mało. <br><hr>Darek<br>
Komentatorzy napisał(a):Policjanci byli "mili" : podczas całej akcji nałożono 97 mandatów, w tym 28 na motocyklistów i wystosowano 5 wniosków do sądu. Odholowano 3 motki (brak uprawnień u kierujących) i zatrzymano kilka dowodów rejestracyjnych. Punktów nie zliczę Nie powiedziałbym, że dobrze się skończyło - ten pomiar głośności to tylko jeden epizod z większej akcji prowadzonej tego dnia.<br><hr>rami<br>
Czy któryś z tych mandatów nałożono niesłusznie? Nie? Dziękuję, tyle w temacie. Jak w obecności policji nie potrafią powstrzymać się od zachowań narażających ich na mandat to byli po prostu idiotami i tyle. Dobra robota policji<br><hr>sojers1
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 6/10/2015, 15:15

nie widze nic niezwyklego w tym filmie,wlasnie tak to sie powinno odbywac<br><hr>ggg
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 6/10/2015, 16:06

Komentatorzy napisał(a):Bez przesady, wszystko się dobrze skończyło, a policjanci byli mili. W interesie samych motocyklistów powinno być usunięcie z dróg oszołomów, np. takich jak na filmiku zamieszonym przez Moto. Ja zawsze stoję murem za policją. Biorąc pod uwagę, co dzieje się na polskich drogach, także z udziałem "motocyklistów" uważam, że policji jest dużo za mało. <br><hr>Darek<br>
Komentatorzy napisał(a):Policjanci byli "mili" : podczas całej akcji nałożono 97 mandatów, w tym 28 na motocyklistów i wystosowano 5 wniosków do sądu. Odholowano 3 motki (brak uprawnień u kierujących) i zatrzymano kilka dowodów rejestracyjnych. Punktów nie zliczę Nie powiedziałbym, że dobrze się skończyło - ten pomiar głośności to tylko jeden epizod z większej akcji prowadzonej tego dnia.<br><hr>rami<br>
Komentatorzy napisał(a):Czy któryś z tych mandatów nałożono niesłusznie? Nie? Dziękuję, tyle w temacie. Jak w obecności policji nie potrafią powstrzymać się od zachowań narażających ich na mandat to byli po prostu idiotami i tyle. Dobra robota policji<br><hr>sojers1<br>
Nie wiemy, czy któryś z mandatów nałożono niesłusznie. A może ty wiesz, gdyż byłeś przy tym lub wystawiałeś te mandaty ?Tyle w temacie . <br><hr>leszek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 6/10/2015, 16:27

Komentatorzy napisał(a):nie widze nic niezwyklego w tym filmie,wlasnie tak to sie powinno odbywac<br><hr>ggg<br>
Tak to może się odbywać zrobienie selfie smartfonem z motocyklistą lub końcówką wydechu jego motka, skoro jedno lub drugie dla posiadacza smatrfona wydaje się aż tak atrakcyjne, ale na pewno nie pomiar .<br><hr>leszek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 6/10/2015, 17:12

Policja jest od pilnowania porządku dobrze że są bo była by anarchia a że nie maja sprzętu bo brak kasy ,najgorsze to to ze ich cisna by przynosili kase z mandatów by lepic budzed<br><hr>pol
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 6/10/2015, 19:27

Komentatorzy napisał(a):Bez przesady, wszystko się dobrze skończyło, a policjanci byli mili. W interesie samych motocyklistów powinno być usunięcie z dróg oszołomów, np. takich jak na filmiku zamieszonym przez Moto. Ja zawsze stoję murem za policją. Biorąc pod uwagę, co dzieje się na polskich drogach, także z udziałem "motocyklistów" uważam, że policji jest dużo za mało. <br><hr>Darek<br>
Komentatorzy napisał(a):Policjanci byli "mili" : podczas całej akcji nałożono 97 mandatów, w tym 28 na motocyklistów i wystosowano 5 wniosków do sądu. Odholowano 3 motki (brak uprawnień u kierujących) i zatrzymano kilka dowodów rejestracyjnych. Punktów nie zliczę Nie powiedziałbym, że dobrze się skończyło - ten pomiar głośności to tylko jeden epizod z większej akcji prowadzonej tego dnia.<br><hr>rami<br>
To tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że akcja była potrzebna. Wyeliminowano trzy osoby, któr nigdy nie powinny usiąść za kierownicą motocykla. Co w tym widzisz złego??? Widać te 97 mandatów było zasadne, a jeżeli nie, to zawsze służy Ci prawo nie przyjęcia mandatu i przedstawienia swoich racji w sądzie. Ja nie zmieniam zdania. Nie widzę w postępowaniu policjantów nic złego.<br><hr>Darek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 6/10/2015, 19:37

Jebanc policjÄ™ nie sobie sprawdzi czy mu zmodyfikowano jebie <br><hr>ja
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości




na górê