Zobacz wÄ…tek - Czy warto...
Advertisement
NAS Analytics TAG

Czy warto...

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Postprzez panzervi » 4/10/2015, 12:16

No dobra nie pastwmy się - Kolega i tak nie rozumie. Za 10kpln dostaniesz motocykl ok 10-letni. Jego stan będzie zależał od dbałości poprzedniego właściciela lub właścicieli. Niemniej sprzedający, który dbał o sprzęt jest świadomy jego wartości i raczej prezentu ci nie zrobi. Za to cwaniacy przerobią cię na szaro. Moim zdaniem 10kpln to minimum, żeby kupić w miarę dobrze utrzymany sprzęt. Kupowanie w ciemno na Allegro i OLX to takie same ryzyko jak kupowanie samochodu przez internet. Resztę oceń sam

l oto chodziło. Niemożna było tak od razu XD.
panzervi
Świeżak
 
Posty: 107
Dołączył(a): 24/9/2015, 18:51


Postprzez andy7 » 4/10/2015, 14:52

lagiboy napisał(a):andy to zależy do jakiego auta ;)
i tak trzeba jechać i pomacać, niezależnie czy to za 5k czy za 50k


W Golfie zony komplet 4000,- € :mrgreen:

Jej sie podoba a mi sie plakac chce, ze kobita gustu niema :mrgreen:

:wink:
kuluem123 napisał(a):...Nie da się zrobić przekrętu w urzędzie ?
| | https://www.youtube.com/channel/UCIhJl1 ... TGw/videos
andy7
Moderator
 
Posty: 3268
Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55


Postprzez sebasbox » 5/10/2015, 14:11

2 strony gadania o niczym...ale ważne że autor dostał odpowiedź która go satysfakcjonuje (pomimo że nie dostał żadnej odpowiedzi bo nie przy tak zadanym pytaniu jedyne co powinien dostać do bana)
ZX-10R
sebasbox
Świeżak
 
Posty: 382
Dołączył(a): 21/1/2010, 15:07

Postprzez Glenroy » 5/10/2015, 15:08

sebasbox napisał(a):2 strony gadania o niczym...ale ważne że autor dostał odpowiedź która go satysfakcjonuje (pomimo że nie dostał żadnej odpowiedzi bo nie przy tak zadanym pytaniu jedyne co powinien dostać do bana)


,,,,,,,, ........ możesz sobie kopiować do woli, pozwalam :). Ale następnym razem postaraj się już używać bardziej skomplikowanych znaków, bo musiałem czytać Twój post kilka razy, żeby wyłapać jego przekaz ;).
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU

Postprzez Zimny72 » 5/10/2015, 18:25

Teraz czekam na kolejne ogólne pytanie np.: "Czy warto czarny kask na allegro lub na olx?" ;) :D
Moto Guzzi V7 - szkoda życia na brzydkie motocykle.
Avatar użytkownika
Zimny72
Zimny Drań
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 13/1/2013, 23:07
Lokalizacja: Wesoła

Postprzez lagiboy » 5/10/2015, 18:28

jakby każdy za głupie pytania dostawał bana to nie byłoby co robić ;D
black matt=grey (color by honda)
Avatar użytkownika
lagiboy
Moderator
 
Posty: 2690
Dołączył(a): 1/4/2014, 23:35

Postprzez Zimny72 » 6/10/2015, 11:42

andy7 napisał(a):Zimny, do tej pory uwazalam, ze masz poojecie i znasz sie na maszynach ale tu dales ciala, kolor nie dodaje absolutnie koni mechanicznych ! :mrgreen:
Koni mechanicznech dodaja naklejki !
Mniejsza naklejka = 2,5 KM, wiekasz naklejka = 5 KM wiem, bo wlasnie odebralem motura, ma 5 maklejek i wlasnie wyjechal mi spod tylka !


Andy7 :D i tutaj też nie masz pełnej wiedzy. Albo coś ukrywasz? Owszem kolor czerwony, owszem nalepki - tylko nie powiedziałeś, że sens dodawanie nalepek kończy się po liczbie 5, bo potem przekłada się to negatywnie na działanie silnika. ;) Przy 6 nalepce następuje gwałtowny spadek mocy tzw słynna turbodziura.

Nie chciałem też się zdradzać z wiedzą, ale czego nie robi się dla braci motocyklistów... ;) Starą (młodsi koledzy mogą nie pamiętać) metodą na bezpieczne podniesienie mocy motocykla bez negatywnego wpływu na żywotność silnika są... frędzle mocy przyczepiane do manetek. Raz - że zwiększają aero motocykla, dwa - że chłostając motocyklistę po rękach zwiększają jego skupienie i uwagę, co poza mocą zwiększa kontrolę nad prowadzeniem motocykla. :D
Moto Guzzi V7 - szkoda życia na brzydkie motocykle.
Avatar użytkownika
Zimny72
Zimny Drań
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 13/1/2013, 23:07
Lokalizacja: Wesoła

Postprzez lagiboy » 6/10/2015, 20:48

nic ten temat nie wnosi do kupowania motocykla :D
zamykam
black matt=grey (color by honda)
Avatar użytkownika
lagiboy
Moderator
 
Posty: 2690
Dołączył(a): 1/4/2014, 23:35

Poprzednia strona


Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na górê