Zobacz wÄ…tek - Trudne sprawy [18+]
NAS Analytics TAG

Trudne sprawy [18+]

O wszystkim
_________

Postprzez Krmtzzz » 13/8/2015, 22:31

Chyba slrzedam moje gopro ;>
Avatar użytkownika
Krmtzzz
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2077
Dołączył(a): 16/5/2010, 15:22
Lokalizacja: Rudnik n/Sanem


Postprzez Kaai » 13/8/2015, 23:59

ja jutro chce cos nagrac, to moze wam wrzuce pokazowe
white/blue zipp pro 50
Bo Zabija Nas To Co Kochamy Najbardziej ;(
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18


Postprzez Krmtzzz » 14/8/2015, 00:40

Podrzuc jak cos. Ja tam z kamera jezdze zawsze
Avatar użytkownika
Krmtzzz
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2077
Dołączył(a): 16/5/2010, 15:22
Lokalizacja: Rudnik n/Sanem

Postprzez Kaai » 14/8/2015, 07:47

ja tez taki mam zamiar, ale mialem moto uziemione, bo wszedzie rusztowania i nie bylo jak wyjechac z garazu


ej ludzie wtf? u was te jest tyle lisci na drogach? nie jezdzilem 2 tyg, teraz bylem sie przejechac i WSZEDZIE liscie wtf?

krmtz, problem, nagrywałem ale jak byłem w miejscowce, w której nie ma tylko prostej drogi to mi bateria siadłą :D

w ogóle spoko, bo mam dwie baterie a pojechałem z tą co miała 65%. nagrało się 32min filmu, 3.2 GB 1080p 60fps.

ale wrzucę coś, żebyś mógł zobaczyc jak się dźwięk zachowuje czy jakie drgania są. mocowanie z czapy bo na baku i to blisko, muszę cos pomyśleć, bo lipa widać.
white/blue zipp pro 50
Bo Zabija Nas To Co Kochamy Najbardziej ;(
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18

Postprzez sewii » 14/8/2015, 10:36

Kaai napisał(a):mocowanie z czapy bo na baku i to blisko, muszę cos pomyśleć, bo lipa widać.


Spróbuj z przodu czachy, między lampami. Jeśli masz taką możliwość.
NS1 -> RS125 -> Monster 800 -> Hornet 600-> CBR600RR pc37
sewii
Świeżak
 
Posty: 245
Dołączył(a): 29/12/2012, 16:50
Lokalizacja: WPY//KRK

Postprzez Kaai » 14/8/2015, 10:52

sewii napisał(a):
Kaai napisał(a):mocowanie z czapy bo na baku i to blisko, muszę cos pomyśleć, bo lipa widać.


Spróbuj z przodu czachy, między lampami. Jeśli masz taką możliwość.


gsxr k6 750. sredni tam bedzie, ale mysle ze za wlew to moge ogarnac, bedzie lepiej widac, tylko nie weim czy nie bedzie mi to przeszkadzac przy wiekszych predkosciach.

chociaz sobie obeicalem jak gixa kupilem ze nie bede odwijał do konca :D
white/blue zipp pro 50
Bo Zabija Nas To Co Kochamy Najbardziej ;(
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18

Postprzez Krmtzzz » 14/8/2015, 11:23

Lipa jak masz czarna szybe. Ja mam na przodzie baku, idealnie bo nie widac cyfry setek. tylko przezroczysta szyba do kamery sie nadaje, a jak masz czarna to laduj mocowanie na kask

To slabo troche bateria trzyma. Bo ja na jednej to.tak 1;30h nagram w 1080. Naladuj cala i wtedy bedzie widac ile wytrzyma

Tez nie jezdzilem 2 tyg i w ogole zero wyczucia pionow mam, musialem pojezdzic troche, ale nie wiem co sie ze mna dzieje. Lisci u nas brak. A od mojego ostatniego jezdzenia opony mi sie kartofle robia, bo jezdze tylko po prostych odcinkach. Po radomiu boki pozdzierane i fredzle wisza na krawedziach, 1000 km jezdzenia na miejscowke do gumowania, zero zakretow i smiesznie to wyglada. Jak bym sobie potorowke kupil i litra na 1 moto :d
Avatar użytkownika
Krmtzzz
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2077
Dołączył(a): 16/5/2010, 15:22
Lokalizacja: Rudnik n/Sanem

Postprzez Kaai » 14/8/2015, 12:07

a ja 2 tyg nie jezdizlem, bo tak jak mowilem, mialme zawalony garaz rusztowaniami, dzisiaj wyjechalme ale takie upaly od 2 tyg (non stop 38) ze wszedzie mega duzo lisci, jak na jesien.

tez zero wyczucia, kamerki na kask nie chce, bo przy wiekszych predkosciach przeszkadza, jesli juz, to bede montowal na szczeke, tylko musze pokombinowac.

szybka idzie do zmiany, ale widzialem ze na allegro po 160zl sa, to pewnie nawet nie strace, bo dalem 70 i sciagalem z chin a wyglada bardzo dobrze.

mocowanie musze za wlew, zeby wiecej bylo widac, bo jest tak:
http://i.imgur.com/2o5nsBJ.jpg

foto oczywiscie nie moje, znalezione w internecie :)

jeszcze kamera mi zjechala od tych dziur naszych, bo za slabo dokrecilem, renderuje 10minutowy film to zobaczysz jak wygladaja drgania, szumy itp. nic nie odszumialem.


//podmienilem foto, zeby nie kusic :d

wiec tak, pod slonce jak to pod slonce, nic nie ogarnie, jeszcze zeby non stop pod slonce, to jakos to wyglada, ale jak sa drzewa i raz cien raz slonce to wiadomo. dwa, wlaczylem te rybie oko, czy co to ejst, rpzez przypadek (mozna to wylaczac i wlaczac, w gopro chyba trzeba za to placic? :D) dlatego te rogi wygladaja tak a nie inaczej. wrzuci sie film to podlinkuje
white/blue zipp pro 50
Bo Zabija Nas To Co Kochamy Najbardziej ;(
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18

Postprzez Krmtzzz » 14/8/2015, 14:45

A co to jest to rybie oko, kat 170stopni ?

Kamera na szczece to najlepsze mozliwe miejsce, niestety s900 nie pozwala na to...

Najlepsze ujecia i tak sa z kasku
Avatar użytkownika
Krmtzzz
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2077
Dołączył(a): 16/5/2010, 15:22
Lokalizacja: Rudnik n/Sanem

Postprzez SlowMotion » 14/8/2015, 15:38

Kamera na szczęce to najlepsze możliwe miejsce aby w razie W pozbawić się zębów ;-) Kaski nie bez powodu mają taki kształt jaki mają, przyjmowanie uderzenia w jeden punkt mocowania kamery może przekroczyć możliwości kasku. Dobre ujęcia myślę można uzyskać mocując kamerkę do przedniej szybki motocykla, ale zależy jeszcze czy owiewka nie ma tendencji do wpadania w jakieś większe wibracje
Avatar użytkownika
SlowMotion
Świeżak
 
Posty: 461
Dołączył(a): 7/11/2014, 22:22
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Glenroy » 14/8/2015, 17:50

SlowMotion napisał(a):Kamera na szczęce to najlepsze możliwe miejsce aby w razie W pozbawić się zębów ;-) Kaski nie bez powodu mają taki kształt jaki mają, przyjmowanie uderzenia w jeden punkt mocowania kamery może przekroczyć możliwości kasku. Dobre ujęcia myślę można uzyskać mocując kamerkę do przedniej szybki motocykla, ale zależy jeszcze czy owiewka nie ma tendencji do wpadania w jakieś większe wibracje


Chyba musiał byś tą kamerę na blachowkręty złapać, żeby przy uderzeniu nie odpadła od kasku :). Już pomijam fakt, że trzeba by wyrżnąć o glebę centralnie facyjatem, żeby "stracić zęby", a nie jest to też takie proste, chociażby ze względu na nasze podświadome odruchy obronne, prędzej zaliczymy najpierw ręce, później bark, ewentualnie plecy, niż zrobimy widowiskowego skorpiona, jesteśmy tak "zaprogramowani", żeby za wszelką cenę chronić nasz berecik a szczególnie to, co siedzi pod nim ;). Wiadomo, safety first, ale bez przesady, to tak jakby intercom miał Ci złamać kark przy upadku :)
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU

Postprzez Kaai » 14/8/2015, 18:19

tak jak mowilem, mocowanie z dupy, szybka wleci ponownie jasna,
nic nie robilem z dzwiekiem, wszystkie szumy i trzaski tak jak nagralo, obraz ten sam. yt oczywiscie jakosc popsul


polecam 1080p 60fps

https://www.youtube.com/watch?v=6FNDJQzOsNo

film znaleziony w internetach ofc
white/blue zipp pro 50
Bo Zabija Nas To Co Kochamy Najbardziej ;(
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18

Postprzez SlowMotion » 14/8/2015, 20:13

Glenroy ja tam zaliczając kiedyś highside'a uderzyłem właśnie szczęką prosto w asfalt ;p owszem, masz rację, pierwsze były ręce, ale przy sporej prędkości nie ma się co łudzić że w jakkolwiek istotnym stopniu wyhamują późniejsze uderzenie kaskiem ;> no i wiadomo, że kamerka odpadnie, ale w pierwszym momencie przeniesie siłę uderzenia z kamerki właśnie na element mocowania wielkości 2x2cm. Każdy ma swoją teorię, ja tam wolałbym nie ryzykować i po prostu przyczepić kamerkę do motocykla, z tego co słyszałem na szkoleniach chyba CSS zabraniają jeździć z kamerką na kasku, jedynie przyczepioną do motocykla właśnie ze względów bezpieczeństwa. Producenci kasków też już nieraz się wypowiadali na ten temat zdecydowanie odradzając takie praktyki. A każdy i tak zrobi co mu bardziej pasuje ;-)
Avatar użytkownika
SlowMotion
Świeżak
 
Posty: 461
Dołączył(a): 7/11/2014, 22:22
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Kaai » 14/8/2015, 20:33

Zgadzam się SlowMotion, nawet w USA na kilku torach zabraniają jazdy z kamerką na kasku (obojętnie gdzie), tylko na moto i to w pewnych miejscach, żeby nie odpadła (na bocznych owiewkach też nie można).

Kask mnnie nie przekonuje, na szczękę w moim nie umiem, a u góry czy z boku nie chcę bo mi może ryj urwać no i kwestia bezpieczeństwa, jakoś to do mnei nie mówi.

planuję coś z baku, ale bardziej z tyłu, na ogon (widok do tyłu nei na mój zad), coś na owiewce, ew. na wydzior, żeby jakieś płomienie połapać xd
white/blue zipp pro 50
Bo Zabija Nas To Co Kochamy Najbardziej ;(
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18

Postprzez Krmtzzz » 14/8/2015, 20:43

Z tylu.baku bedze Ci zawadzala. Ja mam na.przodzie.baku i w dodatku wysuwam ja jeszcze do przodu na 2ch mocowaniach. Podesle jutro fotke i jakks filmik jak to widac
Avatar użytkownika
Krmtzzz
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2077
Dołączył(a): 16/5/2010, 15:22
Lokalizacja: Rudnik n/Sanem

Postprzez Kaai » 14/8/2015, 20:52

Krmtzzz napisał(a):Z tylu.baku bedze Ci zawadzala. Ja mam na.przodzie.baku i w dodatku wysuwam ja jeszcze do przodu na 2ch mocowaniach. Podesle jutro fotke i jakks filmik jak to widac


tylko zależy jak bak masz, u mnie jest lipa totalna, bo od wlewu do tej nakładki nie jestem w stanie nijak zamontować bo jakoś krzywe to, a na tej nakładce dopiero po 5cm gdzieś jest płaskie, żeby dać przylepiec, prędzje też bieda

aktualnie wyglÄ…da to u mnie tak:
czerwone to mocowanie aktualne
zielone, to tam gdzie myślałem, żeby wrzucić.

Obrazek


//foto stare, moto jeszcze w starej konfiguracji z naklejkami mocy
white/blue zipp pro 50
Bo Zabija Nas To Co Kochamy Najbardziej ;(
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18

Postprzez Krmtzzz » 14/8/2015, 22:47

No to teraz masz zarabiste miejsce, ja mam podobnie
Avatar użytkownika
Krmtzzz
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2077
Dołączył(a): 16/5/2010, 15:22
Lokalizacja: Rudnik n/Sanem

Postprzez Kaai » 14/8/2015, 23:08

no z tego zarabistego miesjsca (czerwony znaczek) widac to co na filmie :/

ale myslalme o troche dalej, jak by w to zielone miejsce, mialbym cos takiego
http://i.ytimg.com/vi/A4-wSOLKYMc/maxresdefault.jpg

tylko nie wiem czy nie bede klata walił po tej kamerze. wiadomo, dupa do tyłu od baku idzie, ale i tak.
white/blue zipp pro 50
Bo Zabija Nas To Co Kochamy Najbardziej ;(
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18

Postprzez Krmtzzz » 15/8/2015, 10:29

Ale na zdjeciu gosc ma ja powieszona na klatce
Avatar użytkownika
Krmtzzz
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2077
Dołączył(a): 16/5/2010, 15:22
Lokalizacja: Rudnik n/Sanem

Postprzez Kaai » 15/8/2015, 11:15

wiem wiem, ale z tylu baku widok bylby podobny, tylko czy nie bedize przeszkadzac ;/
white/blue zipp pro 50
Bo Zabija Nas To Co Kochamy Najbardziej ;(
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości




na górê