Zobacz wÄ…tek - Problem z kupnem?
Advertisement
NAS Analytics TAG

Problem z kupnem?

i inne małe pojemności
_________

Problem z kupnem?

Postprzez sietlikpl » 13/9/2015, 21:18

Witam.

Mam taki problem gdyż znalazłem sobie pewny motorower którym jestem zainteresowany lecz istnieje taki problem ponieważ motocykl jest w dowodzie rejestracyjnym zapisany na całkiem inną osobę która go sprzedaje i to na dodatek w miarę duży kawałem od miejscowości w której jest sprzedawany, a moje pytanie polega na tym czy mogę go bez problemowo zarejestrować na siebie czy będą z tym związane jakieś problemy np. że na umowie jest inna osoba i w dowodzie też jest inna osoba?
sietlikpl
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 19/4/2015, 22:50


Postprzez MarSen » 14/9/2015, 13:35

Musisz mieć umowę z osobą która jest w dowodzie LUB umowę kupna/sprzedaży pomiędzy osobą w dowodzie i osobą sprzedającą i wtedy Ty spisujesz umowę z osobą sprzedającą i z obiema umowami udajesz się do urzędu.
Nie wystarczy benzyna we krwi, trzeba mieć też olej w głowie.
Avatar użytkownika
MarSen
Moderator
 
Posty: 1051
Dołączył(a): 27/7/2013, 14:23
Lokalizacja: Rybnik


Postprzez sietlikpl » 14/9/2015, 18:07

aha to chyba że tak ale w sumie i tak nie mam pewności że osoba która mi to sprzedaje ma umowę podpisaną przez poprzedniego właściciela tylko mogła sama po prostu podpisać.
sietlikpl
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 19/4/2015, 22:50

Postprzez sietlikpl » 14/9/2015, 18:10

a i jeszcze jedno jakim cudem osoba która ma ten motorek jeździ na dowodzie poprzedniego właściciela?
sietlikpl
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 19/4/2015, 22:50



Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê