Zobacz wątek - Problemy amatora.
NAS Analytics TAG

Problemy amatora.

Enduro, Cross
_________

Problemy amatora.

Postprzez edny » 13/9/2015, 14:37

Hejka, mam 18l. i zamierzam zacząć przygodę z offroad'em, tylko że mam pewne problemy. Po pierwszę nie miałem nigdy kontaktu z żadnym motocyklem, więc tu moje pytanie czy 250 w 4t nie będzie za mocna ? Mam na ten moment (ciągle rosnę) około 185cm i ważę jakieś 75kg. Kolejny i największy problem to decyzja co do motocykla. Zawsze nastawiałem się na enduro, ale gdy już mam kasę itp. to w moim rejonie nie ma kompletnie nic co by mnie interesowało. Od dłuższego czasu rozmyślam nad crossem, wiem że to sprzęt nie koniecznie przeznaczony do lasu itp. ale jest to zawsze jakieś wyjście. Co o tym myślicie ? Przy jeździ tylko i wyłącznie w weekendy koszt utrzymania był by o wiele droższy od enduraka ( nie wliczając paliwa, olejów itp) ? Na samo moto mam około 12,5 tys zł i 2 tys. na ubrania, ocharniacze i inne niezbędne rzeczy. Jako, że to będzie mój prierwszy motocykl nie orientuję się w cenach, czy za ktma 2007 cena 10,5 zł jest odpowiednia ? https://www.facebook.com/permalink.php? ... 6425477465 Poradźcie coś bo mi głowa od tego wszystkiego wybuchnie.

Pozdrawiam.
edny
Świeżak

Powrót do Offroad