Zobacz wÄ…tek - Slalom szybki
Advertisement
NAS Analytics TAG

Slalom szybki

Jak nauczyć się wheelie? stoppie?
Czy zmieniać biegi ze sprzęgłem czy bez?
_________

Postprzez bachu12 » 12/9/2015, 21:02

Ja bym tego nie nazwał stricte błędną techniką co bardziej małym oszukaniem ćwiczenia. Jeżeli ktoś ma problem z opanowaniem tematu w 20h a w ten sposób ma szansę zdać to czemu nie?

Lwia część nauki i tak nastąpi dopiero po odebraniu plastiku. Chyba, że ktoś nie chce się uczyć, ale wtedy nawet najlepszy kurs na świecie wiele nie da.
bachu12
Świeżak
 
Posty: 251
Dołączył(a): 3/1/2015, 01:46


Postprzez eimon » 12/9/2015, 21:13

Spoko z slalomem szykim nie mam teraz prolemu.
Trochę boję się ominięcia przeszkody, ale w miarę wychodzi mi.
eimon
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 1/9/2015, 22:20
Lokalizacja: Kielce


Postprzez andy7 » 13/9/2015, 08:08

bachu12 napisał(a):Ja bym tego nie nazwał stricte błędną techniką co bardziej małym oszukaniem ćwiczenia. Jeżeli ktoś ma problem z opanowaniem tematu w 20h a w ten sposób ma szansę zdać to czemu nie?

Lwia część nauki i tak nastąpi dopiero po odebraniu plastiku. Chyba, że ktoś nie chce się uczyć, ale wtedy nawet najlepszy kurs na świecie wiele nie da.


Bachu, ja Cie prosze,

obojetnie jak to nazwiesz prawidlowe to nie jest. Kogo chcesz oszukac ? Siebie samego ?

Uczenie sie czegos z bledami ? Czemu to ma w zyciu sluzyc ?

Plasik, jest niczym innym jak licencja do samodzielnej nauki po osiagnieciu prawidlowych podstaw ! Masz bledne podstawy - jak bedzie dalej przebiegala nauka ?

Aaaaaaaa i nikt nie powiedzial, ze kazdy nauczy sie tego w 20 godzin. W tym czasie ucza sie co najwyzej kandydaci na poziomie Over the Top ! Reszta potrzebuje wiecej / dluzej !

Nikt tez nie powiedzial, ze PJ musi / moze kosztowac sume X. Cena kursu to cena wstepna a nie koncowa i to rowniez nalezy wiedziec.


eimon napisał(a):Trochę boję się ominięcia przeszkody, ale w miarę wychodzi mi.


Te 40 cm ? Twoj Instruktor cos zle robi.

:wink:
kuluem123 napisał(a):...Nie da się zrobić przekrętu w urzędzie ?
| | https://www.youtube.com/channel/UCIhJl1 ... TGw/videos
andy7
Moderator
 
Posty: 3268
Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55

Postprzez A7 x » 13/9/2015, 12:10

Ominięcie przeszkody, to jedno z najłatwiejszych zadań na placu, jedynie ta prędkość na wejściu- 50 km/h może trochę na początku sprawić kłopot, ale ogólnie szybko idzie to opanować.

Andy, co do pojazdów, to szukałem szkoły, gdzie instruktor jeździ za kursantem motocyklem, nie samochodem.
Znalazłem taką, ale faktycznie- większość osk jeździ samochodem za kursantem.
Avatar użytkownika
A7 x
Świeżak
 
Posty: 307
Dołączył(a): 8/3/2013, 09:39
Lokalizacja: Wrocław/OsW

Poprzednia strona


Powrót do Technika jazdy



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości




na górê