Zobacz wątek - Indianapolis 2015

Indianapolis 2015

Dla fanów i zawodników sportów motocyklowych
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, Lovtza, Terror, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, Black-Ghost

Indianapolis 2015

Postprzez senekkorzenna » 11/8/2015, 09:34

No i Marek pokazał znowu pazur :D jest dobry.
W trójce zastanawiałem się jak to można ogarnąć ten cały bałagan na torze.
senekkorzenna

Postprzez kravec » 11/8/2015, 15:00

Jest coraz lepszy mimo tego że to nie jego najlepszy sezon. Widać progres z wyścigu na wyścig. Za to Rossi mnie zaczyna lekko irytować tym że dalej nie potrafi się szybciej rozkręcić. On się buja przez 4 treningi, kwalifikacje, a jechać zaczyna w połowie wyścigu :D
kravec
Administrator

Postprzez sewii » 11/8/2015, 19:09

kravec napisał(a): Za to Rossi mnie zaczyna lekko irytować tym że dalej nie potrafi się szybciej rozkręcić. On się buja przez 4 treningi, kwalifikacje, a jechać zaczyna w połowie wyścigu :D

Dokładnie... Gdyby wyższe pozycje w kwalifikacjach, kto wie...

Za to mnie najbardziej zaskoczyły... puste trybuny. W tym tygodniu Brno, gdzie ma być ćwierć miliona ludzi, a w Hameryce? Szkoda, bo tor świetny, a w przyszłym roku prawdopodobnie nie zobaczymy tam Grand Prix...
NS1 -> RS125 -> Monster 800 -> Hornet 600-> CBR600RR pc37
sewii
Świeżak

Postprzez kravec » 12/8/2015, 01:01

sewii napisał(a):Szkoda, bo tor świetny, a w przyszłym roku prawdopodobnie nie zobaczymy tam Grand Prix...

Na Xboxie jakoś za nim nie przepadam :D 3 i 6 zakręt mi nie leżą :D
kravec
Administrator

Postprzez senekkorzenna » 12/8/2015, 08:11

Zastanawiające jest to że Lorenzo przy takim fantastycznym początku nagle zaczyna oddawać pierwsze miejsce przed końcem wyścigu?
Przyglądałem się dość dokładnie jeździe Marka i widziałem jak robi wszystko aby jechać za Lorenzo i go nie wyprzedzić a cztery okrążenia przed metą z łatwością go mija.
Myślę że motocykl Marka i Dani to takie same maszyny a jednak Marek jest szybszy.
Na Valka nie ma co narzekać ,to już w motocyklach starszy pan i chwała mu za to że tak długo jest w czołówce.
Taką postacią w skokach narciarskich jest Kasai i należy tylko podziwiać że są osoby mimo dość podeszłego wieku jak na takie sporty dają jeszcze radę i to z ogromnym sukcesem.
Ale-też młodzieńcy są widoczni, czyli nie wiek a predyspozycje sprawiają że ktoś jest dobry albo nie.
Kobitki w trójce znowu słabo mimo że Maryśka ostatnio chciała zmienić dyscyplinę na boks, już nie pamiętam do kogo z rękami skoczyła po kolizji .
P.s martwi mnie postawa teamu Suzuki i obawiam się czy aby ten sezon nie był ich ostatnim w fabrycznym wydaniu.
senekkorzenna

Powrót do MotoGP, WSB, MMP