Zobacz wątek - Który silnik będzie lepszy? - 139fmb vs AM6
NAS Analytics TAG

Który silnik będzie lepszy? - 139fmb vs AM6

i inne małe pojemności
_________

Który silnik będzie lepszy? - 139fmb vs AM6

Postprzez MChodakowski » 2/8/2015, 19:55

Witam!
Kiedyś tu już pisałem ale nadal nie wiem co kupić. Szukam motoroweru, takiego niezawodnego, bezawaryjnego, którym nie będę się bał wyjechać po za miasto. Na którym silniku dostane to czego oczekuję, osiągi nie muszą być super byle się nie psuł :P
Minarelli AM6 to 2T, więc troche boje sie ze jak to kupie i pojade gdzies w trase to mi sie zatrze mimo ze nie bede go na wysokich obrotach krecil, bo podobno lubia sie zacierac.
139fmb to 4t i znowu tutaj są zawory, rozrząd no i sam fakt ze to chinskie. Nie wiem co zrobić. Proszę o porady ;)
MChodakowski
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 21/7/2014, 11:38
Lokalizacja: Gizałki


Postprzez jarek0770 » 2/8/2015, 23:54

jestem posiadaczem silnika am6, i nie wiem kto ci naopowiadał takich pierdółek o tym ze lubią sie zacierać, lubią chyba jak jeździsz bez oleju albo chłodnicy :) Am6 jest to najlepszy i najpewniejszy silnik w swojej klasie 50cmm, moge go polecic każdemu, bo ja sie na nim nie zawiodłem, ja lubie wariowac na moto a przy am6 jest mocny zrywny i przy mojej głupiej jezdzie robie juz 3 sezon na tym samym cyklu co kupiłem moto :) wiec spokojnie, i pluj w tych co tak ci mówią masz ode mnie takie pozwolenie :) tylko pamietaj o płynach i nie grzeb przy dozowniku :)


AM6
Avatar użytkownika
jarek0770
Świeżak
 
Posty: 89
Dołączył(a): 5/5/2012, 21:37




Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości




na górê