Zobacz wÄ…tek - Pierwszy moto po 125cc R6 porady
NAS Analytics TAG

Pierwszy moto po 125cc R6 porady

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Postprzez Zimny72 » 11/8/2015, 17:51

Kaai, myślę że ty też jeździsz słabo. Dlaczego? Bo krowa która dużo ryczy, mało mleka daje. ;)
Moto Guzzi V7 - szkoda życia na brzydkie motocykle.
Avatar użytkownika
Zimny72
Zimny Drań
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 13/1/2013, 23:07
Lokalizacja: Wesoła


Postprzez RSSSS » 11/8/2015, 18:31

Kaai napisał(a):
RSSSS napisał(a):Z moich doświadczeń, (...)


:lol: :lol: :lol:


SÅ‚oneczko przygrzewa za mocno...? :roll:

Doświadczenie to coś stopniowalnego, zatem może być małe, średnie, duże, itp.
Czy określiłem gdzieś poziom swojego, że tak wafla cieszysz...!?

Nawet adept szkoły jazdy po pierwszej godzinie ma jakieś "swoje doświadczenia".
BMW S1000RR
Avatar użytkownika
RSSSS
Bywalec
 
Posty: 666
Dołączył(a): 9/6/2013, 19:54
Lokalizacja: Wrocław


Postprzez SkoQ » 11/8/2015, 18:53

Jeżdżę, dużo, opony się raz domknie, raz nie, rozpaprałem się kilka razy... I nie uważam, że jeżdżę dobrze ;) A gdybym kiedyś tak powiedział, to znaczy, że pora przestać jeździć.
Motocykle sportowe sÄ… do jazdy sportowej, a nie do nauki.
Avatar użytkownika
SkoQ
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2406
Dołączył(a): 15/7/2012, 09:11
Lokalizacja: Tarnów (KTA)

Postprzez sewii » 11/8/2015, 19:03

NS1 -> RS125 -> Monster 800 -> Hornet 600-> CBR600RR pc37
sewii
Świeżak
 
Posty: 245
Dołączył(a): 29/12/2012, 16:50
Lokalizacja: WPY//KRK

Postprzez Zimny72 » 11/8/2015, 19:06

Też nie napisałem, że jeżdżę "dobrze" - wiele jest jeszcze do oszlifowania. Napisałem, że na drodze poruszam się "sprawnie", nie stwarzam zagrożenia i nie jestem zawalidrogą. Konwencję "oceniania" wprowadził Kaai - rozumiem, że umniejszając innych poprawia swoje samopoczucie. ;)
Moto Guzzi V7 - szkoda życia na brzydkie motocykle.
Avatar użytkownika
Zimny72
Zimny Drań
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 13/1/2013, 23:07
Lokalizacja: Wesoła

Postprzez RSSSS » 11/8/2015, 19:57

andy7 napisał(a):
RSSSS napisał(a):Z moich doświadczeń


No RSSSS to teraz troche po bandzie sie karnales. Nie jest hanba nie posiadac doswiadczenia, bo na szczescie to jedno z tych rzeczy ktorej nieda sie kupic. Pisalem Ci ostatnio na PW, mozesz sporo sie nauczyc, tyle, ze trzeba chciec, no ale Ty wolisz co innego. Zapakowal bys moto na przyczepke, Mloda w Skode i polaczyl przyjemne z pozytecznym, pamietaj, ze gol na wyjezdzie liczy sie podwojnie :mrgreen:

https://www.google.de/maps/dir/Breslau, ... 51.6656609

:wink:


Andy, mam Cię za inteligentnego gościa, ale dlaczego twierdzisz, że ktoś po 8000km nie powinien mieć żadnych doświadczeń!?

Przecież nie napisałem, że mam duże doświadczenie, tylko użyłem sformułowania "moje". "Moje" oznacza ni mniej ni więcej tylko tyle ile go zdążyłem zdobyć przez 8000km.

Co do zaproszenia w góry to już rozmawialiśmy na innym forum, myślę, że prędzej czy później do was dotrę.

Pozdr.
BMW S1000RR
Avatar użytkownika
RSSSS
Bywalec
 
Posty: 666
Dołączył(a): 9/6/2013, 19:54
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Croowab » 11/8/2015, 20:10

RSSSS to już za 2 i pół tygodnia.. Zarezerwowałeś pokój?;) spać gdzieś trzeba;)

Swoje doswiadczenie kazdy ma, nawet kursant po 20 godz nauki.

Faktem jest, źe niektórzy po 5kkm jeżdzą leoiej niź inni po 100kkm.
Doswiadczenie nie składa się tylko z przebytych km ale z ich jakości; warunków atmosferycznych, natężenie ruchu, krętości dróg itd...

A propos kretosci drog. Znalazłem w nawigacji tomtom, że planując trase moźna wybrać opcje drogi "kręte drogi" z 3 mozliwościami, słabe, srednie i bardzo krete...
Pomyśleli o motocyklistach;)
Avatar użytkownika
Croowab
Bywalec
 
Posty: 755
Dołączył(a): 12/6/2013, 19:51

Postprzez andy7 » 11/8/2015, 22:08

RSSSS napisał(a):
Andy, mam Cię za inteligentnego gościa, ale dlaczego twierdzisz, że ktoś po 8000km nie powinien mieć żadnych doświadczeń!?

Przecież nie napisałem, że mam duże doświadczenie, tylko użyłem sformułowania "moje". "Moje" oznacza ni mniej ni więcej tylko tyle ile go zdążyłem zdobyć przez 8000km.

Co do zaproszenia w góry to już rozmawialiśmy na innym forum, myślę, że prędzej czy później do was dotrę.

Pozdr.


Bo pisales o 4000 km, stad sie to wzielo. 8 000 to generalnie tez nie duzo, no ale kazdy zaczynal. Widzialem w wiadomym Forum Twoja opone, moglbys cos dla niej zrobic, tyle, ze nie pozniej a predzej. No ale wreszcie sie okresliles, wiec trzymam za slow, tak wiec za 2 1/2 tygodnia :mrgreen:

:wink:
kuluem123 napisał(a):...Nie da się zrobić przekrętu w urzędzie ?
| | https://www.youtube.com/channel/UCIhJl1 ... TGw/videos
andy7
Moderator
 
Posty: 3268
Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55

Poprzednia strona


Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości




na górê