Zobacz wÄ…tek - DR350 Muli na wysokich obrotach
NAS Analytics TAG

DR350 Muli na wysokich obrotach

Enduro, Cross
_________

DR350 Muli na wysokich obrotach

Postprzez WeaponsTwo » 2/8/2015, 11:26

Cześć. Mam kolejny problem z suzą... Motorek dławi się na wysokich obrotach, ale tylko pod obciążeniem. Zamuła zazwyczaj dopada w okolicy 6000 rpm najczęściej na 2 biegu czasem też na 3, rzadziej na innych. Jest to dosyć upierdliwe podczas wyprzedzania bo obliczy się czas i dystans na wyprzedzanie, a tutaj nagle uciekła połowa mocy :D. Muszę też zaznaczyć, że nie muli go zawsze, czasem normalnie można go pokręcić. Podczas zmuły mogę go tak przeciągnąć i sam zacznie za chwilę normalnie jechać albo wystarczy odpuścić gaz na chwilę i wraca wszystko do normy, jednak przy odpuszczeniu gazu strzela z tłumika. Rzadko bo rzadko ale jednak też przy odpalaniu słyszę taki jakby wybuch z gaźnika jakby w niego strzelało (do tej pory może ze 3 razy tak miałem) Gaźnik ostatnio czyściłem, może trzeba go podregulować? Może świeca zdycha? Może filtr powietrza brudny (ale to wtedy by chyba zawsze go muliło, a nie tylko czasem). Panowie moturzyści, pomocy :D
Rower > Dr 350 SE :D
Avatar użytkownika
WeaponsTwo
Świeżak
 
Posty: 33
Dołączył(a): 6/1/2013, 22:11
Lokalizacja: JG


Postprzez papek23 » 2/8/2015, 15:31

ja zaczął bym od wymiany świecy kosztuje grosze a jak dawno nie była wymieniana to dobrze wymienic, drugi krok obowiazkowo przeczyścić filtr powietrza umyc go bo przyczyna siedzi w złej mieszance paliwowo powietrznej lub przestawieniem rozrządu ale to myśle ze nie no mozliwe być złe wyregulowanie gaznika wyczysc go dobrze a jak to nie pomoze bedziesz musiał go wyregulować
--->Klx 250 ---> CRF450R
papek23
Świeżak
 
Posty: 474
Dołączył(a): 13/4/2011, 19:58
Lokalizacja: Skrudzina / Nowy SÄ…cz




Powrót do Offroad



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości




na górê