Zobacz wątek - Suzuji gsxf 600 na A2

Suzuji gsxf 600 na A2

Porady, dyskusje i inne dywagacje na temat motocykli, którymi można się poruszać posiadając kategorię prawa jazdy A2
_________

Moderatorzy: Walenty, adam_tomasz, Czester, rosiboj, lagiboy, kravec, andy7, suhy-19, Boshi, Black-Ghost

Suzuji gsxf 600 na A2

Postprzez PatrykOSK » 1/8/2015, 21:05

Cześć i czołem Smile
Niebawem zaczynam robić kurs na kategorie A2 więc powoli i z głową trzeba pomyśleć o jakimś sprzęcie i mam nadzieje że mi w tym pomożecie Smile
- Jakie masz doświadczenie (ile km na jakim sprzęcie),
Jak byłem młodszy zdażyło mi się latać jakimś enduro (nie pamiętam już co to było) więc doświadczenie na pewno nie jest moim plusem Wink
- Wiek, waga, wzrost,
20 lat 80 kg 179cm
- Do jakich celów chcesz używać motocykla (jazda na co dzień - do pracy/szkoły/ po mieście czy trasie, weekendowe latanie z kumplami dla rozrywki, turystyka dłuższa/dalsza, jazda z plecaczkiem czy bez, jazda po torze, jazda po szutrach lub cięższym terenie), w jakich udziałach procentowych?
W sezonie na pewno do dojeżdżania do pracy głównie po mieście ale nie wykluczone są jakieś wypady w jakieś dalsze rejony.Pasażera na tył jak na razie nie mam ;P
Miasto 60%
Za miastem 40%
- Ile kilometrów chcesz przelatać w sezonie?
Ciężko mi powiedzieć nie mając większego doświadczenia ale z samych dojazdów do pracy tak około 3k km
- Ile gotówki masz na sam motocykl i czy pomyślałeś o ciuchach?
na motocykl i ciuch mam około 12 tyś.
- Jaki budżet możesz przeznaczyć na jego utrzymanie w sezonie?
Jak coś będzie do wymiany bądz się zepsuje na pewno nie będę sobie oszczędzał
- Jakie motocykle Ci się podobają - sportowe, nakedy, turystyki, enduro itp.
najbardziej podobają mi się sportowe ale nie jeden naked czy turystyk też przykuły moje oko na dłuższą chwilę
- Które modele na tą chwilę przyciągnęły Twoją uwagę?
Najbardziej spodobało mi się suzuki gsxf 600 co sądzicie o moim wyborze? Czy będzie to dobra maszyna jak na pierwsze moto? Możecie mi również pokazać inne sprzęty. Smile

Za odpowiedzi z góry dziękuje. Pozdrawiam Smile
PatrykOSK
Świeżak

Powrót do Motocykle na kategorie A2