Zobacz wątek - Który motocykl z ukierunkowaniem na turystykę?

Który motocykl z ukierunkowaniem na turystykę?

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
Moderują: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, rosiboj, lagiboy, Landryss25, kravec, andy7, Boshi, Black-Ghost

Który motocykl z ukierunkowaniem na turystykę?

Postprzez Werner_Beinhart » 31/7/2015, 13:06

Szanowni, szukam argumentów "za" i "przeciw" dla następujących motocykli: Honda VFR 1200 Crosstourer, Triumph Tiger 1200 Explorer i Triumph Tiger Sport 1050. Dwa pierwsze to przedstawiciele klasy turystycznych "enduro" ostatni to sportowy turysta. Motocykl ma być użytkowany na wyjazdy dalsze i bliższe, okazjonalnie z plecaczkiem, głównie solo a także do poruszania się po mieście.
Z tego ostatniego powodu w grę nie wchodzi np. Triumph Trophy SE 1200 itp., którego ostatnio ujeżdżałem - na trasie bajka, w mieście kicha.
Jeżdżę teraz Yamahą XJR i BMW K1100LT. XJR świetnie spisuje się w mieście, ale na dłuższej trasie naked nie zapewnia żadnego komfortu a K nie daje rady w mieście, tak jak Trophy.
Od razu dodam że BMW GS nie wchodzi w grę, za drogi.
Interesują mnie opinie osób znających ww. sprzęty z autopsji.
Werner_Beinhart
Świeżak

Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A