Zobacz wątek - alam Datatool System 4

alam Datatool System 4

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, Lovtza, Terror, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, leff, henio12323, rosa, cycu_rsko

alam Datatool System 4

Postprzez mastej321 » 24/7/2015, 15:17

Witam. Mam problem z alarmem. Wieczorem wczoraj wróciłem motocyklem z przejażdżki zaparkowałem w garażu wszystko było w porządku alarm normalnie pikał po 30s. zawsze sam sie aktywuje. Dziś wchodze do garażu dioda od alarmu sie wgl nie pali pilot działa ale alarm nie reaguje. Bezpiecznika za fiksa nie moge znaleźć nie wiem gdzie ten koleś go upchał (motocykl kupiłem już z założonym alarmem). Alaram to Datatool System 4. Tak więc nie świeci się wgl dioda i co za tym idzie przy wkładaniu kluczyka nie wyje... a do tego gdy przekręcam na zapłon wtrysk nie podaje paliwa (blokada przez alarm).. próbowałem go odłączać ale jest wlutowany w instalacje elektryczną motocykla. Ktoś wie co sie mogło stać? Bo oddawać go po raz kolejny i znowu multum kasy w to by poszło ... :/ ciężko.
mastej321
Świeżak

Powrót do Mechanika motocyklowa