Zobacz wÄ…tek - GSX-R k8 kontrolka FI
NAS Analytics TAG

GSX-R k8 kontrolka FI

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

GSX-R k8 kontrolka FI

Postprzez Pawetor90 » 23/7/2015, 13:45

Witam mam problem z kontrolą FI. Jakieś 3 miesiące temu zapaliła mi się po raz pierwszy ale po ponownym zgaszeniu i odpaleniu zgasła. Po jakimś miesiącu znowu ta sama sytuacja mrugała na przemian z temperaturą. Później jakieś półtora miesiąca był spokój aż do wczoraj. Po przejechaniu około 120km zatrzymałem się na parkingu na krótką przerwę, po odpaleniu znowu zapaliła się ta kontrolka ale już nie chciała zniknąć. Po przejechaniu do domu zrobiłem zware na Na kostce serwisowej i wyskoczył mi taki błąd _C00 co to może oznaczać? Dziś rano po odpaleniu, kontrolki nie ma.. czy ktoś wie o co może chodzić? Pozdrawiam
GSX-R 750 k8
Pawetor90
Świeżak
 
Posty: 32
Dołączył(a): 15/3/2015, 10:38
Lokalizacja: Bełchatów


Postprzez sieja » 26/7/2015, 04:57

Przy zapalonej diodzie pokazuje Ci _C00?
Ta kreska przed kodem pokazuje jak jest ustawiony sensor TPS bądź STPS lub ten wskaznik jest dla obu(czyli jeden z tych jest zle ustawiony)

Zerknij tutaj
http://www.bugmanweb.com/gsxr/adjustments.html (otwórz link)
KoleÅ› jest naprawdÄ™ zalapany :)

Daj znać co i jak
sieja
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 23/7/2015, 21:11
Lokalizacja: Londyn


Postprzez Laminator » 26/7/2015, 13:08

Miałem podobny objaw w F4i.Z tym,że później kontrolka nie tylko się pojawiała ,ale potrafiło włączać i wyłączać silnik,szaleństwo z obrotami etc.
W moim przypadku było zwarcie w wyłączniku zapłon(czerwony przycisk).Wystarczyło rozebrać,zaśniedziałe styki przeleciec contact spray'em i spokój.Jak zabraknie Ci rozwiązań to możesz spróbować;)
Avatar użytkownika
Laminator
Świeżak
 
Posty: 98
Dołączył(a): 16/7/2015, 17:58

Postprzez Pawetor90 » 27/7/2015, 21:05

Błąd _C00 pokazuje po zrobieniu zwary na kostce serwisowej. Natomiast motocykl ani nie stracił na mocy ani nie zauważyłem jakiś innych objawów związanych z tą kontrolką. Tylko denerwujący jest fakt że mruga na przemian z temperaturą (nie lubię czerwonych kontrolek) w weekend postaram się ustawić czujnik TPS może faktycznie to pomoże i będzie wszystko ok, dam znać co i jak.

sieja fajnego linka podrzuciłeś, na pewno się przyda
GSX-R 750 k8
Pawetor90
Świeżak
 
Posty: 32
Dołączył(a): 15/3/2015, 10:38
Lokalizacja: Bełchatów



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości




na górê