Zobacz wątek - Motor-Land

Motor-Land

Katalog motocyklowy firm i serwisów
_________

Moderatorzy: Walenty, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, Lovtza, melvin, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, leff, PiotrJ

Motor-Land

Postprzez konecka » 8/7/2015, 17:19

Motor-Land jest także importerem motocykli Rieju. Skuszona pochlebnymi recenzjami dotyczącymi motocykla enduro Rieju Marathon Pro 200 zamówiłam pojazd pod koniec marca 2015 roku przez Suzuki w Piasecznie. Realizacja zamówienia trwała do połowy czerwca (początkowo zapewniano mnie, że motocykl będzie gotowy do odbioru na przełomie kwietnia i maja). Najpierw przeciągało się bez wyraźnego powodu, potem do Suzuki dotarł motocykl inny niż Motor-Land i Rieju podają w swoich specyfikacjach – z tańszym zawieszeniem (warto na to zwrócić uwagę ponieważ do tej pory na stronie Motor-Land chwali się modelami z zawieszeniem Marzocchi, podczas gdy tak naprawdę klient może się spodziewać zawieszenia Olle). Motor-Land zaistniałą sytuację tłumaczył tym, że Suzuki nie zaznaczyło, że motocykl ma mieć zawieszenie takie, jak w specyfikacji sprzętu. Moim zdaniem – zupełna kpina, dobrze, że motocykl posiadał koła i kierownicę bo tego też Suzuki w zamówieniu nie zaznaczyło... Po kolejnym miesiącu oczekiwania motocykl trafił w końcu do mnie z wymienionym na właściwe zawieszeniem (szkoda, że z nie dokręconą kierownicą, dobrze, że przed pierwszą jazdą wykryłam ten defekt bo mogło się to skończyć boleśnie). Natomiast pomimo kilkunastu telefonów oraz osobistej wizyty w Motor-Landzie do dziś nie otrzymałam zamówionej wraz z motocyklem płyty pod silnik – pan Więzyk w rozmowie telefonicznej wprost oświadczył mi, że klienci detaliczni go nie interesują... No i ostatnia sprawa – do dziś nie dostałam instrukcji w języku polskim (w żadnym innym właściwie też nie bo na otrzymanym pendrajwie najbardziej zbliżona instrukcja dotyczy motocykla Rieju Marathon, a nie Rieju Marathon Pro), co jest ewidentnym łamaniem praw konsumenta. W połowie maja zapewniano mnie, że instrukcja „już się drukuje” i „będzie na dniach”, dziś sprawa przedstawia się identycznie – no cóż, klient detaliczny w Motor-Landzie nie jest wart uwagi nawet jeśli wydaje kilkanaście tysięcy złotych na nowy motocykl...
konecka
Świeżak

Powrót do Komentarze do Katalogu Firm