Zobacz wątek - Problem z gaźnikiem ogar 900
NAS Analytics TAG

Problem z gaźnikiem ogar 900

i inne małe pojemności
_________

Problem z gaźnikiem ogar 900

Postprzez Foxylis12590 » 3/7/2015, 22:04

Witam. Piszę tutaj ponieważ mam nie mały problem z regulacją gaźnika w moim Ogarze . Jest to istna katorga :D A więc kupiłem w lutym do niego silnik 125 od crossa i od tamtego czasu pracował mi bajecznie, jakoś 5 dni temu wymieniałem uszczelkę pod cylindrem ponieważ ciekł z pod niej olej . Po złożeniu wszystkiego odpaliłem go i strasznie dziwnie chodził. a wolnych obrotach przerywa i się dusi nie raz zgaśnie, znowu na wysokich obrotach przerywa tak jak by miał odcinkę. Regulacja gaźnika wgl nie pomaga. Regulowałem go juz 4 dzień i mam dosyć po prostu nie wiem co to może być . Proszę pomóżcie bo motor mi jest potrzebny codziennie a tak się nie da jeździć ;/
Foxylis12590
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 3/7/2015, 21:49


Postprzez Dafimoto » 3/7/2015, 23:56

Ja miałem w skuterze tak, że... Gdy go odpaliłem strasznie wolno pracował i gasł, albo pracował wolno i nagle obroty mu się same zwiększały i gasł. Pamiętam, że przez kilka dni męczyłem się z regulacją gaźnika. W końcu go wymontowałem i rozebrałem. Dodam, że skuter był tydzień po zakupie... "igła" w gaźnika była odwrotnie włożona xd... Wyczyściłem go i złożyłem spowrotem, potem już było OK.
Ride or Die!
Dafimoto
Świeżak
 
Posty: 43
Dołączył(a): 1/7/2015, 10:54
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez Dafimoto » 3/7/2015, 23:58

Sprawdź dokładnie czy ta uszczelka jest szczelna... Jeśli masz tą starą i jeszcze do czegoś się ona nadaje spróbuj ją założyć.
Ride or Die!
Dafimoto
Świeżak
 
Posty: 43
Dołączył(a): 1/7/2015, 10:54
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Kojczyk » 4/7/2015, 08:16

Sprawdź czy nie ciągnie lewego powietrza
Zapytaj mnie a ci odpowiem.
Avatar użytkownika
Kojczyk
Świeżak
 
Posty: 273
Dołączył(a): 15/12/2014, 13:57
Lokalizacja: Zakliczyn



Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości




na górê