Zobacz wÄ…tek - Suzuki RM 125, Kawasaki KX 125
NAS Analytics TAG

Suzuki RM 125, Kawasaki KX 125

Enduro, Cross
_________

Suzuki RM 125, Kawasaki KX 125

Postprzez emSon » 1/7/2015, 13:16

Witam. Wszystkie znalezione prze mnie tematy odnosnie tych crossow byly z 2007-2010r. Jako iz za miesiac zamierzam kupic crossa to prosze was o kilka porad. Ogolnie mam 5000 zl ale moge troche doplacic. Chcialbym poczytac kilka opini na temat tych motorow. Co sprawdzac podczas zakupu, na jakie rzeczy zwracac uwage i o co pytac sprzedajacego. Bedzie to moj pierwszy cross, nie zamierzam go katowac. Polne drogi, male wysepki. Nie podawajcie mi innych propozycji crossow czy tez enduro gdyz tylko te dwa mi sie podobaja. Wiem ze kx sa mocne lecz starsze wersje sie sypia a te nowsze sa drogie. Mysle ze susuzki bedzie dobrym wyborem lecz wole zasiegnac waszej opini. Yamaha Yz oraz Honda XR nie sa zle lecz wole zwrocic uwage na kx i rm. Za wszystkie odpowiedzi dziekuje.
emSon
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1/7/2015, 12:57


Postprzez henio12323 » 1/7/2015, 14:19

2007 -10 ale wciÄ…z aktualne

pozatym nie ten dział - przenoszę do odpowiedniego

sprawdzać trzeba wszystko, i pytac o co tylko sie da. to w skrócie, wypisać wszystko musiał bym pół godziny pisać. jak sie nie znasz poszukaj kogos kto sie zna i jedź z nim. lepiej komus flaszke postawić niz samemu oceniać cos o czym sie nie ma pojęcia.

jak mozna do worka z crossówkami wrzucać XR ? chyba ze literówka i miała byc CR.

skoro taki jesteś pewien swojej decyzji to nie pozostaje ci nic innego tylko szukać fajnej sztuki i jechać na oględziny
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN




Powrót do Offroad



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 39 gości




na górê