Zobacz wątek - Pierwsze tanie MOTO, lata `90

Pierwsze tanie MOTO, lata `90

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, lagiboy, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, suhy-19, Bostorn, Boshi, Black-Ghost, leff

Pierwsze tanie MOTO, lata `90

Postprzez akcug » 30/6/2015, 22:31

Witam, jestem kompletny świeżak... dopiero odebrałem prawko na A, natomiast B mam już od dawna. Myślę o pierwszym moto, lecz ze względu na sporą rodzinę mam dość mały budżet: ok. 6000zł. Chcę coś szybkiego ale jeździć będę dość zachowawczo. Mam też swoje lata i trochę sentymentu do kultury roku `90+. Przeglądając ogłoszenia w oko wpadła mi honda VFR 750 z 1992r.

http://olx.pl/oferta/000honda-vfr-750-stan-igla-CID5-IDajyuz.html#4aaf18ce04 (otwórz link)

Proszę znawców o wypisanie zalet, wad oraz głównych cech takiego motoru. Nie spodziewam się cudów w tej cenie, chciałbym raz w tygodniu a nawet i w miesiącu wyjechać na kilka godzin, pojeździć i odstawić. Jakie mogą być główne koszty serwisu, jak z częściami czy da się dokupić, na co uważać itp.

Za wszelkie uwagi wielkie dzięki i pozdrawiam...
akcug
Świeżak

Powrót do Oceny ofert sprzedaży.