Zobacz wątek - [Sprzedam] Suzuki RF600 1995r. 1000 zł // szukam złomu

[Sprzedam] Suzuki RF600 1995r. 1000 zł // szukam złomu

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, leff

[Sprzedam] Suzuki RF600 1995r. 1000 zł // szukam złomu

Postprzez CezaryP » 30/6/2015, 18:01

Witam.
Tak jak w temacie. Motocykl sprawny, w tamtym sezonie zgaszony i pozostawiony w garażu, zaraz po zaliczeniu szlifa, ogólnie tych szlifów zaliczył 4, plastiki połamane, metale wszystkie są, lekko porysowane (brak na zdjeciach obudowy pod siedziskiem, gdyż tego pana zapomniałem ubrać jak należy, mogę podesłać zdjęcia gdy jest ubrany), 2 bieg działa do 5 tys obrotów (wada fabryczna), może przestać w każdej chwili działać, 2 kierunki nie działają, chciałem go odpalić w tym sezonie lecz raczej świeca jest do wymiany gdyż kręcił a nie chciał załapać (kręciłem 5 min i padł akumulator więc może by i odpalił). Tak jak wspomniałem, poprzedni sezon przejeździłem cały i do ostatniej chwili był na chodzie więc zapewniam że tak jest, lecz z powodu tych wszystkich "pierdół" wole go odsprzedać lub zezłomować.
Ostrołęka - Mazowieckie - 575191808 - Cezary Prusinowski - cezary.prusinowski@gmail.com

PS.
Szukam miejsca gdzie mogę zezłomować motocykl i zgarnąć za niego trochę $$, najlepiej w mazowieckim.
PSS.
Odpaliłem go, wszystko działa jak należy.

Zdjęcia :
Obrazek (otwórz link)Obrazek (otwórz link)Obrazek (otwórz link)Obrazek (otwórz link)Obrazek (otwórz link)Obrazek (otwórz link)
CezaryP
Świeżak

Powrót do Motocykle, skutery, quady - dodaj też ogłoszenie na gielda.scigacz.pl