Zobacz wątek - Motorower do 5000zł
NAS Analytics TAG

Motorower do 5000zł

i inne małe pojemności
_________

Motorower do 5000zł

Postprzez okonmateo » 22/6/2015, 22:10

Siema, jestem w trakcie kursu am i chciałbym kupić motorower. moje doświadczenie jest bardzo małe , jeździłem może ze 100km skuterem i troche na jakimś romecie biegowym + tyle co na jazdach na kursie. Bardzo podobają mi się ścigacze ( yamaha tzr, derbi gpr) ale rozsądek mówi mi że przy moim doświadczeniu lepiej na początek kupić supermoto. Wiem że wszystkie te motorowery sa na podobnych silnikach i ich vmax jest podobny ale boje się jak to jest z balansowaniem i sterowaniem takim ścigaczem. prosze o pomoc ;d
wiek 14
waga 50
wzrost 170
okonmateo
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 3/5/2015, 19:13
Lokalizacja: Lublin


Postprzez PRZYJEMNY » 23/6/2015, 00:29

Kumpel miał sende i fun był, tylko, że tamta była w troche smutnym stanie ale sprzęcik godny polecenia. Do 5000 na pewno coś znajdziesz fajnego. Jak chcesz spotra to bierz sporta, jak supermoto to supermoto ;) Generlnie jest tego sporo całkiem: Aprilia Rs, rieju rs2, tzr, gpr jak pisałeś, a z supermoto to też zapewne wiesz wszelkie yamahy dt, rieju są też spoko, nawet od husqvarny ( ch racing ) osobiście tylko z sms 125 miałem styczność i sprzęt konkretny czy nawet peugeot xps czy malaguti xsm. Wybór należy do Ciebie aczkolwiek do sendy i tzr problemu z częściami być nie powinno, generalnie silniki to tak sie orientujesz w większości minarelli am6, jak by było Ci mało to też nie trudno zwiększyć moc takiej jednostki, chociaż to kolejne koszty, spalanie, większe zużycie ale przedewszystkim satysfakcja. Masa fajnych sprzętów :wink:
PRZYJEMNY
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 28/2/2012, 22:00
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez MarcinMalinaPL » 23/6/2015, 11:26

Doświadczenia nabierzesz nie musisz się bać że kupisz se TZR czy RS i nie dasz se rady,ale jak brać supermoto to bierz Gas Gas albo Sendę z resztą to wszystko prawie jeździ na AM6
Aprilia RS 50
i jakieś 2 chińczyki
MarcinMalinaPL
Świeżak
 
Posty: 59
Dołączył(a): 8/5/2014, 20:51
Lokalizacja: Åšwidwin

Postprzez DarekMoto » 18/7/2015, 18:31

Jestem tego samego zdania co kolega wyżej. Weź Yamahę TZR lub Aprilie RS, a z supermoto to Yamaha DT, Derbi Senda, Aprilia RX. Popatrz który ci się podoba i jaki stan. Powodzenia !
Avatar użytkownika
DarekMoto
Świeżak
 
Posty: 137
Dołączył(a): 15/4/2015, 20:38
Lokalizacja: Chrzanów



Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości




na górê