Zobacz wątek - drugi z kolei motocykl lub moze drugi oprocz tego co mam?
NAS Analytics TAG

drugi z kolei motocykl lub moze drugi oprocz tego co mam?

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
Moderują: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Postprzez Samael666 » 19/6/2015, 13:15

skidmarks napisał(a):R6, Gixxer 600-750. Założyć pół slicki i każdy z tych dwóch bedzie fajnym kozakiem. Wjeżdząm co jakiś czas na sTARY Kisielin i powiem szczerze ze brać pod ten tor motocykl to chyba tylko super-moto.

Wyjazdy na tory zdecydowanie na Czechy. Kasa duża ale obiekty są w sam raz na 120-150 konne "byczki"


o to mozliwe, ze czasem razem jezdzimy :)
wlasnie z opinii, ktore do tej pory zebralem tez najczescjej sie powtarza R6 i gix. Tez myslalem o zakladaniu pol slickow ale tu nie wiem jak to jsie zachowa poza torem. Super moto nie chce - nie podoba mi sie kompletnie. jak mowilem ne potrzbuje byc najszybszy ;)

A poza tym pewnie z czasem pojade na inny tor niz na Kisielin. Najpierw sie troche tam naucze.

za ta kase wyrwe cos rozsadnego czy lepiej dozbierac? jesli tak to ile?
Suzuki SV650s k6 -> Yamaha R6 RJ11

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę... aż ciężko ich czasem wyprzedzić...
Avatar użytkownika
Samael666
Świeżak
 
Posty: 127
Dołączył(a): 10/9/2014, 20:18
Lokalizacja: Wrocław


Postprzez skidmarks » 19/6/2015, 15:23

Pewnie latamy. Łatwo mnie wypatrzeć bo mój motocykl nigdy nie jest myty :) Zza zacieków deszczowych jest czerwono- biały :P


Chodzi o 15 koła?

Na pewno. Czasem kupić sobie coś za mniejszą kaskę a dorzucić "biżuterię" sportowa. Podnóżki, sety, klamki. Dodatkowe gadżety które pomogą przy glebie bawić się dalej. Po drodze jak załapiesz bakcyla trwalsze sprzęgło.
Yamaha YZF 1000
Avatar użytkownika
skidmarks
Stały bywalec
 
Posty: 1402
Dołączył(a): 18/6/2009, 18:26
Lokalizacja: zachód Polski


Postprzez Gruntowy » 19/6/2015, 16:55

Jezeli mówimy o budżecie 15 tysięcy, to tak jak napisał skidmarks, dorwiesz za to coś sensownego a to co zaoszczędzisz, może pójść na akcesoria do moto lub na ubiór.
Gruntowy
Świeżak
 
Posty: 43
Dołączył(a): 4/5/2015, 15:11

Postprzez Samael666 » 19/6/2015, 19:38

dzieki. ubior jest. byc moze bede musial kask po glebie.

gix okazal sie ulepem. w niediele ogladam cbr600rr.


EDIT:

dzisiaj kupilem szpeja. stanelo na R6 z 2006 roku. w na prawde bdb. stanie. teraz pierwszy serwis, wymiana opon i... czekam az zagoi sie kciuk :(
Suzuki SV650s k6 -> Yamaha R6 RJ11

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę... aż ciężko ich czasem wyprzedzić...
Avatar użytkownika
Samael666
Świeżak
 
Posty: 127
Dołączył(a): 10/9/2014, 20:18
Lokalizacja: Wrocław

Poprzednia strona


Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości




na gr