Zobacz wątek - Romet RXL 4t porady

Romet RXL 4t porady

i inne małe pojemności
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, Lovtza, Terror, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, Boshi, rosa, MarSen

Romet RXL 4t porady

Postprzez Vist » 6/6/2015, 13:47

Witam wszystkich. :)
Jestem posiadaczem chińskiego skuterka Romet RXL 50, z silnikiem 4 suwowym. Z modułem za 14zł z allegro, prawdopodobnie zdjętą tulejką z napędu i wyjętą rurką z filta jedzie mi około 65 km/h co oczywiście mnie nie satysfakcjonuje. Nie jestem mistrzem w tych tematach (ale bardzo nie raczkuję ;) ) i proszę was o pomoc!

Moje plany:
cylinder - planowałem jakiś za 100zł z allegro, firma raczej noname, pojemność 80. Co Wy na to?
dysza - kolejne plany co do dyszy, rozmiar 90 zaraz wyjaśnię dlaczego...
stożek - gąbkowy oczywiście, czy on coś dla? specjalnie dałem dyszę 90, bo czytałem, że trzeba
rolki 5,5g - podobno są to takie "neutralne" na v-max i acc

I teraz pytanie do Was: czy takie coś wystarczy? Mam do wydania 200~zł, wiem, że budżet ograniczony, ale cóż. Czy to w ogóle coś da i będę się poruszał z większym przyspieszeniem i prędkością maksymalną? Wymienić jeszcze coś? Dziękuje bardzo za odpowiedzi!
Vist
Świeżak

Powrót do Motorowery do 50 ccm