Zobacz wątek - Am6 Delikatne przeróbki co sadzicie

Am6 Delikatne przeróbki co sadzicie

i inne małe pojemności
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, Lovtza, Terror, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, Boshi, rosa, MarSen

Am6 Delikatne przeróbki co sadzicie

Postprzez Truposzek » 4/6/2015, 10:23

Witam wiec posiadam yamahe dt 50 z silnikiem am6 z gaznikiem 16mm , stwierdziłem ostatnio , że to za słabe , v max 80 km/h w terenie daje radę , ale pasowało by cos mocniejszego i moje sugestie to zrobic mocniejsze tańszym kosztem

Wydech Leo Vince x fight używany - 300 złotych
Cylinder 90 Malina z tłokiem Meteor - 300 złotych na allegro zestaw + uszczelki jakies lepsze

Nad cylindrem myslałem Airsal sport 70, ale to 600 złotych, ale chce mniejwiecej zrobic z 3 tysiące kilometrów na cylindrze, a później się by zobaczyło

Gaźnik narazie by został 16 , ale z większą dyszą , najwyżej później jak by ten zestaw był nadal słaby to gaźnik 21mm

Jezeli zmienie wydech przy serii musze zmieniac gaznik??

[color=blue]Przeczytaj regulamin i nie zakładaj takich samych tematów o tym samym sprzęcie.
Każde następne pytanie odnośnie tego sprzętu możesz zadać w tym samym temacie ale nie pisz czasem post pod tym samym postem
.[/color]
senekkorzenna
Truposzek
Świeżak

Powrót do Motorowery do 50 ccm